mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Jesień i zima to okres najcięższych warunków eksploatacji pojazdów. Nawet najbardziej trwałe podzespoły są poddawane szczególnym obciążeniom oraz zużyciu. W transporcie jednak wszystko musi funkcjonować bez zarzutu - wszak są towary do przewiezienia!

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

W trosce o klientów firma Warsaw Truck Center zorganizowała specjalną akcję serwisową, dotyczącą sprawdzenia pojazdów po sezonie zimowym. Akcja dotyczy inspekcji pojazdów w zakresie zużycia eksploatacyjnego i bezpieczeństwa po sezonie zimowym.

Za jedyne 1 zł pojazd jest poddawany kontroli w zakresie układu hamulcowego, zawieszenia podwozia oraz geometrii kół. Plusem serwisów WTC jest możliwość natychmiastowego zakupu częśći zamiennych w przypadku pojawienia się nieprawidłowości podzespołów. Akcja przeprowadzana jest w czterech stacjach WTC w Warszawie, Wolicy, we Wrocławiu i Rybniku.

„Priorytetem działań WTC jest bezpieczeństwo Klientów i ich pojazdów. Staramy się zapewnić jak największy komfort obsługi i jakość naszych usług, a przede wszystkim dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów” – Jacek Gałecki, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej w WTC.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Skoda Karoq – skąd się wzięła nazwa?
Kompaktowy SUV czeskiego producenta to następca dobrze znanego modelu Yeti. Kilka tygodni temu odbyła się premiera nowego modelu, a tymczasem poznaliśmy odpowiedź, skąd wzięła się nazwa Karoq.