mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Jesień i zima to okres najcięższych warunków eksploatacji pojazdów. Nawet najbardziej trwałe podzespoły są poddawane szczególnym obciążeniom oraz zużyciu. W transporcie jednak wszystko musi funkcjonować bez zarzutu - wszak są towary do przewiezienia!

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

W trosce o klientów firma Warsaw Truck Center zorganizowała specjalną akcję serwisową, dotyczącą sprawdzenia pojazdów po sezonie zimowym. Akcja dotyczy inspekcji pojazdów w zakresie zużycia eksploatacyjnego i bezpieczeństwa po sezonie zimowym.

Za jedyne 1 zł pojazd jest poddawany kontroli w zakresie układu hamulcowego, zawieszenia podwozia oraz geometrii kół. Plusem serwisów WTC jest możliwość natychmiastowego zakupu częśći zamiennych w przypadku pojawienia się nieprawidłowości podzespołów. Akcja przeprowadzana jest w czterech stacjach WTC w Warszawie, Wolicy, we Wrocławiu i Rybniku.

„Priorytetem działań WTC jest bezpieczeństwo Klientów i ich pojazdów. Staramy się zapewnić jak największy komfort obsługi i jakość naszych usług, a przede wszystkim dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów” – Jacek Gałecki, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej w WTC.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Japoński koncern rozpoczyna prace nad ciężarówką napędzaną ogniwami paliwowymi. Jest to kolejny pojazd Toyoty po autobusie FC Bus wykorzystujący innowacyjną technologię.