mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

Jesień i zima to okres najcięższych warunków eksploatacji pojazdów. Nawet najbardziej trwałe podzespoły są poddawane szczególnym obciążeniom oraz zużyciu. W transporcie jednak wszystko musi funkcjonować bez zarzutu - wszak są towary do przewiezienia!

Sprawdź stan pojazdu za 1 zł.

W trosce o klientów firma Warsaw Truck Center zorganizowała specjalną akcję serwisową, dotyczącą sprawdzenia pojazdów po sezonie zimowym. Akcja dotyczy inspekcji pojazdów w zakresie zużycia eksploatacyjnego i bezpieczeństwa po sezonie zimowym.

Za jedyne 1 zł pojazd jest poddawany kontroli w zakresie układu hamulcowego, zawieszenia podwozia oraz geometrii kół. Plusem serwisów WTC jest możliwość natychmiastowego zakupu częśći zamiennych w przypadku pojawienia się nieprawidłowości podzespołów. Akcja przeprowadzana jest w czterech stacjach WTC w Warszawie, Wolicy, we Wrocławiu i Rybniku.

„Priorytetem działań WTC jest bezpieczeństwo Klientów i ich pojazdów. Staramy się zapewnić jak największy komfort obsługi i jakość naszych usług, a przede wszystkim dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów” – Jacek Gałecki, Dyrektor ds. Obsługi Posprzedażnej w WTC.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.