mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprinter Samochodem Flotowym Roku 2012

Sprinter Samochodem Flotowym Roku 2012

Mercedes-Benz Sprinter otrzymał tytuł Samochodu Flotowego Roku 2012 przyznawanego przez magazyny „Flota” i „Auto Firmowe”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się podczas targów motoryzacyjnych Motor Show w Poznaniu.

Sprinter Samochodem Flotowym Roku 2012
Sprinter po raz kolejny udowodnił, że jest prawdziwym profesjonalistą, który w swojej klasie nie ma sobie równych. Tym razem jego walory potwierdził nadany mu przez magazyny „Flota” i „Auto Firmowe” tytuł Auta Flotowego Roku 2012. Zwycięzcą okazał się Sprinter 313, który zwyciężył w segmencie samochodów dostawczych od 2,29 do 3,5 tony.
Fleet Awards Polska to jedno z najbardziej wyjątkowych i rozpoznawalnych wydarzeń flotowych w Europie, podczas którego zarządcy flot samochodowych wyłaniają najlepsze auta, produkty oraz usługi wyróżniające się na rynku w 2012 r. W tym roku laureatów wyłoniło głosowanie internetowe oraz Wielki Test Flotowy, który miał miejsce 29 marca.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter
Cena podstawowa już od: 103 443 PLN brutto
Dostępne nadwozia: furgon-4dr. rama-2dr.
Tematy w artykule: Sprinter dostawcze Mercedes-Benz

Podobne wiadomości:

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Aktualności 2016-01-22

Komentuj:

~Paweł 2012-04-26

BZDURA, TE RZĘCHY PALĄ PO 14-18 L/100KM, SYPIĄ SIĘ CO 50 TYŚ KM, GDZIE I KTO DAŁ TEN TYTUŁ, NO WIADOMO SZKOP ZA KASĘ, MAM VW CRAFTER 3 SZT I 2 SZT. JUMPER I CO CITROEN W SERWISIE I EKONOMI PO ROKU CZASU BIJE NA ŁEB VW , A VW TOZ TO SPRINTER, WIĘC PISZECIE BZDURY, FIAT RZĄDZI SILNIKAMI I ROZWIĄZANIAMI NA RYNKU, A PADAKA Z NIEMIEC CO BLACHY PO 2 LATACH RDZEWIEJĄ

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Volkswagen Golf Sportsvan odświeżony
Już za kilka tygodni na salonie we Frankfurcie będziemy mogli zobaczyć odświeżoną wersję rodzinnego Golfa Sportsvan. Producent zmienił wygląd, wzbogacił wyposażenie i odświeżył gamę silników.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic