mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzedaż Mitsubishi wciąż rośnie

Sprzedaż Mitsubishi wciąż rośnie

Sprzedaż aut Mitsubishi w Polsce wzrosła w sierpniu o 9,2% w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku. Od początku roku do końca sierpnia sprzedano 1642 auta tej marki, co stanowi wzrost o 0,6%.

Sprzedaż Mitsubishi wciąż rośnie

W sierpniu o 4% w stosunku do sierpnia 2004 zwiększyła się liczba nabywców modelu Lancer sedan i nadal utrzymało się zwiększone zainteresowanie modelami z napędem na 4 koła – o 50% więcej klientów zdecydowało się na zakup Outlandera, aż o 125% wzrosła sprzedaż flagowego modelu terenowego Mitsubishi – Pajero, a o niemal 17% podskoczyła sprzedaż Pajero Pinin.

Nadal najpopularniejszym modelem Mitsubishi jest Colt, który od stycznia do końca sierpnia znalazł 520 nabywców.

O odpowiednio 45% i 13% wzrosła sprzedaż modeli Lancer sedan i Lancer kombi. W sumie od początku roku 398 klientów zakupiło auta z rodziny Lancera.

Dużym zainteresowaniem od początku roku cieszą się auta typu SUV i terenowe: Outlander, który znalazł 159 nabywców (+92%), Pajero (156, ponad trzykrotnie więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku) oraz L200 (29 aut, +62%).


Nowość - zobacz specjalną stronę marki Mitsubishi


Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić
Winiety 2018 - ile kosztują, gdzie kupić
Powoli zbliża się okres wyjazdów na narty. Warto pamiętać, że w wielu krajach konieczne są winiety, uprawniające do jazdy po autostradach: w Czechach, Austrii, Szwajcarii, Czechach, na Słowacji. Podpowiadamy, gdzie kupować najtaniej winiety.