mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzedaż Opla w kwietniu

Sprzedaż Opla w kwietniu

Kwiecień okazał się najlepszym miesiącem pod względem ilości sprzedanych samochodów marki Opel na terenie Polski od roku 1999.

W kwietniu sprzedaż wyniosła 5.975 samochodów i jest to 5. najwyższy wynik miesięczny w historii sprzedaży Opla w Polsce. W wyniku tego osiągnięty został najwyższy w tym roku miesięczny udział w rynku na poziomie 12,07%. Dało to trzecie miejsce na rynku i najwyższy spośród marek sprzedających miesięcznie powyżej 200 samochodów przyrost sprzedaży w porównaniu z kwietniem 2003 wynoszący 103,4%.

Okres czterech pierwszych miesięcy roku 2004 okazał się również bardzo dużym sukcesem. Opel sprzedał w sumie 14.933 samochodów, co dało mu udział w rynku na poziomie 9,45%. Dla porównania: w okresie styczeń - kwiecień 2003 sprzedaż wyniosła 10.659 samochodów, co dało udział 8,72%.

Po kwietniu Opel zajmuje 5. miejsce w rankingu szprzedaży producentów (samochody osobowe i dostawcze).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.