mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzedaż Opla w kwietniu

Sprzedaż Opla w kwietniu

Kwiecień okazał się najlepszym miesiącem pod względem ilości sprzedanych samochodów marki Opel na terenie Polski od roku 1999.

W kwietniu sprzedaż wyniosła 5.975 samochodów i jest to 5. najwyższy wynik miesięczny w historii sprzedaży Opla w Polsce. W wyniku tego osiągnięty został najwyższy w tym roku miesięczny udział w rynku na poziomie 12,07%. Dało to trzecie miejsce na rynku i najwyższy spośród marek sprzedających miesięcznie powyżej 200 samochodów przyrost sprzedaży w porównaniu z kwietniem 2003 wynoszący 103,4%.

Okres czterech pierwszych miesięcy roku 2004 okazał się również bardzo dużym sukcesem. Opel sprzedał w sumie 14.933 samochodów, co dało mu udział w rynku na poziomie 9,45%. Dla porównania: w okresie styczeń - kwiecień 2003 sprzedaż wyniosła 10.659 samochodów, co dało udział 8,72%.

Po kwietniu Opel zajmuje 5. miejsce w rankingu szprzedaży producentów (samochody osobowe i dostawcze).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?