mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzęgi z Nowej Soli

Sprzęgi z Nowej Soli

Na 5 ha działce położonej w nowosolskiej podstrefie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie zakład niemieckiej firmy JOST, produkującej komponenty dla przemysły motoryzacyjnego.

Sprzęgi z Nowej Soli
W wyniku przeprowadzonych rokowań wyłoniono przedsiębiorcę, firmę JOST Polska Sp. z o.o., która uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie KSSSE.
Realizacja projektu inwestycyjnego w Nowej Soli przez JOST Polska Sp. z o.o. polegać będzie na uruchomieniu zakładu komponentów do samochodów dostawczych, produkującego sprzęgi oraz inne produkty dla ciężarówek i przyczep (sprzęgi siodłowe, podwozia, zaczepy holownicze, dysze przyczep).
Grunty i budynki dla fabryki JOST zostaną wzięte w leasing od ING Lease Polska Sp. z o.o.
JOST Polska Sp. z o.o. deklaruje, że w związku z projektem inwestycyjnym na terenie Strefy utworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy, a wartość nakładów inwestycyjnych przekroczy poziom 9 mln EURO.

Podobne wiadomości:

Maldrobud wybuduje pierwszą parę MOP-ów na S3

Maldrobud wybuduje pierwszą parę MOP-ów na S3

Polskie drogi 2015-06-25

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Polskie drogi 2015-06-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.