mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzęgi z Nowej Soli

Sprzęgi z Nowej Soli

Na 5 ha działce położonej w nowosolskiej podstrefie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie zakład niemieckiej firmy JOST, produkującej komponenty dla przemysły motoryzacyjnego.

Sprzęgi z Nowej Soli
W wyniku przeprowadzonych rokowań wyłoniono przedsiębiorcę, firmę JOST Polska Sp. z o.o., która uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie KSSSE.
Realizacja projektu inwestycyjnego w Nowej Soli przez JOST Polska Sp. z o.o. polegać będzie na uruchomieniu zakładu komponentów do samochodów dostawczych, produkującego sprzęgi oraz inne produkty dla ciężarówek i przyczep (sprzęgi siodłowe, podwozia, zaczepy holownicze, dysze przyczep).
Grunty i budynki dla fabryki JOST zostaną wzięte w leasing od ING Lease Polska Sp. z o.o.
JOST Polska Sp. z o.o. deklaruje, że w związku z projektem inwestycyjnym na terenie Strefy utworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy, a wartość nakładów inwestycyjnych przekroczy poziom 9 mln EURO.

Podobne wiadomości:

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

S3 Sulechów - Zielona Góra: podpisano umowę

Polskie drogi 2016-02-23

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

Polskie drogi 2015-06-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.