mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sprzęgi z Nowej Soli

Sprzęgi z Nowej Soli

Na 5 ha działce położonej w nowosolskiej podstrefie Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie zakład niemieckiej firmy JOST, produkującej komponenty dla przemysły motoryzacyjnego.

Sprzęgi z Nowej Soli
W wyniku przeprowadzonych rokowań wyłoniono przedsiębiorcę, firmę JOST Polska Sp. z o.o., która uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie KSSSE.
Realizacja projektu inwestycyjnego w Nowej Soli przez JOST Polska Sp. z o.o. polegać będzie na uruchomieniu zakładu komponentów do samochodów dostawczych, produkującego sprzęgi oraz inne produkty dla ciężarówek i przyczep (sprzęgi siodłowe, podwozia, zaczepy holownicze, dysze przyczep).
Grunty i budynki dla fabryki JOST zostaną wzięte w leasing od ING Lease Polska Sp. z o.o.
JOST Polska Sp. z o.o. deklaruje, że w związku z projektem inwestycyjnym na terenie Strefy utworzy co najmniej 100 nowych miejsc pracy, a wartość nakładów inwestycyjnych przekroczy poziom 9 mln EURO.

Podobne wiadomości:

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Wybrano wykonawców MOP-ów na S3

Polskie drogi 2015-06-05

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Nowa nawierzchnia dróg skróci drogę hamowania

Polskie drogi 2015-06-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross