mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Średnio dobrze

Średnio dobrze

W dniach 11-15 maja niemal 24.000 zwiedzających zapoznało się z najnowszą ofertą blisko 600 firm z 20 państw. Ekspozycja obejmowała diagnostykę pojazdów, stacje serwisowe, części zamienne i akcesoria oraz tuningu.

Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem "Wszystko dla Auta". Oprócz prezentacji produktów firm z branży motoryzacyjnej przygotowano także program wydarzeń, obejmujący konferencje, ekspozycje specjalne, wręczenia związanych z motoryzacją nagród i inne atrakcje dla publiczności.

W opinii wystawców i zwiedzających, targi przemysłu motoryzacyjnego przygotowywane
w formule business-to-business są rynkowi potrzebne i dlatego targi takie będą
w przyszłości organizowane.

Liczba wystawców i wielkość powierzchni zajętej przez ich ekspozycje, a także liczba zwiedzających – w porównaniu z edycją z roku 2002, kiedy to PMS zorganizowano w tej samej, co w tym roku formule targów przemysłu motoryzacyjnego – znacząco wzrosły. Odnotowano aż 46-procentowy przyrost wystawców (598 z 20 państw) i 38-procentowy przyrost zajętej powierzchni (18,9 m2); liczba zwiedzających zwiększyło się o 50 proc. (23.962) Biorąc pod uwagę ekspozycje firm przemysłu motoryzacyjnego na wszystkich dotychczasowych targach motoryzacyjnych w Poznaniu, targi tegoroczne były rekordowe.

Wszystko niby ładnie, rekordowo, jednak pozostaje spore odczucie niedosytu. No bo jak to jest - targi motoryzacyjne, a brak na nich samochodów (poza specjalnymi ekspozycjami), które przecież są podstawą całej branży motoryzacyjnej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.