mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Średnio dobrze

Średnio dobrze

W dniach 11-15 maja niemal 24.000 zwiedzających zapoznało się z najnowszą ofertą blisko 600 firm z 20 państw. Ekspozycja obejmowała diagnostykę pojazdów, stacje serwisowe, części zamienne i akcesoria oraz tuningu.

Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem "Wszystko dla Auta". Oprócz prezentacji produktów firm z branży motoryzacyjnej przygotowano także program wydarzeń, obejmujący konferencje, ekspozycje specjalne, wręczenia związanych z motoryzacją nagród i inne atrakcje dla publiczności.

W opinii wystawców i zwiedzających, targi przemysłu motoryzacyjnego przygotowywane
w formule business-to-business są rynkowi potrzebne i dlatego targi takie będą
w przyszłości organizowane.

Liczba wystawców i wielkość powierzchni zajętej przez ich ekspozycje, a także liczba zwiedzających – w porównaniu z edycją z roku 2002, kiedy to PMS zorganizowano w tej samej, co w tym roku formule targów przemysłu motoryzacyjnego – znacząco wzrosły. Odnotowano aż 46-procentowy przyrost wystawców (598 z 20 państw) i 38-procentowy przyrost zajętej powierzchni (18,9 m2); liczba zwiedzających zwiększyło się o 50 proc. (23.962) Biorąc pod uwagę ekspozycje firm przemysłu motoryzacyjnego na wszystkich dotychczasowych targach motoryzacyjnych w Poznaniu, targi tegoroczne były rekordowe.

Wszystko niby ładnie, rekordowo, jednak pozostaje spore odczucie niedosytu. No bo jak to jest - targi motoryzacyjne, a brak na nich samochodów (poza specjalnymi ekspozycjami), które przecież są podstawą całej branży motoryzacyjnej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech