mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Średnio dobrze

Średnio dobrze

W dniach 11-15 maja niemal 24.000 zwiedzających zapoznało się z najnowszą ofertą blisko 600 firm z 20 państw. Ekspozycja obejmowała diagnostykę pojazdów, stacje serwisowe, części zamienne i akcesoria oraz tuningu.

Tegoroczna edycja targów odbyła się pod hasłem "Wszystko dla Auta". Oprócz prezentacji produktów firm z branży motoryzacyjnej przygotowano także program wydarzeń, obejmujący konferencje, ekspozycje specjalne, wręczenia związanych z motoryzacją nagród i inne atrakcje dla publiczności.

W opinii wystawców i zwiedzających, targi przemysłu motoryzacyjnego przygotowywane
w formule business-to-business są rynkowi potrzebne i dlatego targi takie będą
w przyszłości organizowane.

Liczba wystawców i wielkość powierzchni zajętej przez ich ekspozycje, a także liczba zwiedzających – w porównaniu z edycją z roku 2002, kiedy to PMS zorganizowano w tej samej, co w tym roku formule targów przemysłu motoryzacyjnego – znacząco wzrosły. Odnotowano aż 46-procentowy przyrost wystawców (598 z 20 państw) i 38-procentowy przyrost zajętej powierzchni (18,9 m2); liczba zwiedzających zwiększyło się o 50 proc. (23.962) Biorąc pod uwagę ekspozycje firm przemysłu motoryzacyjnego na wszystkich dotychczasowych targach motoryzacyjnych w Poznaniu, targi tegoroczne były rekordowe.

Wszystko niby ładnie, rekordowo, jednak pozostaje spore odczucie niedosytu. No bo jak to jest - targi motoryzacyjne, a brak na nich samochodów (poza specjalnymi ekspozycjami), które przecież są podstawą całej branży motoryzacyjnej.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.