mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Śrubex zakończył budowę

Śrubex zakończył budowę

Śrubex zakończył budowę magazynu krajowego i magazynu półfabrykatów poinformował Zarząd Fabryki Śrub w Łańcucie Śrubex S.A. "Wartość inwestycji wyniosła 5,2 mln zł.

Śrubex zakończył budowę

"Oddanie nowych powierzchni magazynowych, w tym magazyn wysokiego składowania, do użytku spowoduje radykalną poprawę serwisu do klienta poprzez skrócenie czasu dostawy, możliwość kompleksowej obsługi, pewność dostawy, możliwość obniżenia kosztów jednostkowych poprzez produkcję dłuższych serii, a także umożliwi reorganizację logistyki wewnętrznej zakładu - poprzez koncentrację procesów produkcyjnych" - informuje zarząd.

Śrubex to największy producent śrub, nakrętek, wkrętów i nitów w Europie Środkowo - Wschodniej, a tym samym lider w Polsce. Firma, zatrudniająca około 800 osób,  posiada 50 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji elementów złącznych. Odbiorcami produktów Śrubex'u są przedsiębiorstwa ze wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności  z takich branż jak motoryzacja (krajowi odbiorcy to m.in. Fiat Auto Poland, FSO, Andoria Mot), budownictwo, przemysł maszynowy i elektromaszynowy, przemysł wydobywczy, meblarstwo, energetyka, przemysł stoczniowy oraz drogowy. Fabryka, produkuje rocznie około 30 000 ton wyrobów śrubowych, z czego około 70% jest sprzedawanych za granicę, głównie do krajów Unii Europejskiej.

Przeczytaj także:

Śrubex - na zachód i na wschód (2005-12-14)

 


Podobne wiadomości:

Śrubex - na zachód i na wschód

Śrubex - na zachód i na wschód

Aktualności 2005-12-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Mustang przeszedł delikatny lifting
Ford Mustang przeszedł delikatny lifting
Po dwóch latach od debiutu globalnej wersji Mustanga przyszedł czas na delikatne odświeżenie. Zmiany nie są rewolucje, ale sprawiają, że amerykańska legenda wygląda świeżo. Zobaczcie, co zmieniło się w nowym modelu?