mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > SsangYong Centrum

SsangYong Centrum

W dniu wczorajszym (22.06.) odbyło się otwarcie pokazowego salonu i serwisu pod nazwą Ssangyong Centrum w Warszawie.

SsangYong Centrum
W Centrum Ssangyong prezentowane są wszystkie wersje czterech modeli aut tej marki, dostępnych na Polskim rynku: Kyron , Rexton , Rodius  i Musso Sports .
Znajdująca się w Centrum stacja serwisowa wyposażona jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i oprzyrządowanie niezbędne do sprawnej i szybkiej obsługi oraz napraw samochodów. 
 
Nowootwarte Centrum tu już drugi w Warszawie i szesnasty w Polsce salon sprzedaży oraz serwis marki Ssangyong. Sieć sprzedaży to punkty wielomarkowe, zajmujące się sprzedażą i serwisem także innych marek samochodów.
 
"Rozszerzamy naszą sieć dystrybucyjną zgodnie z deklarowanymi planami. Sprzedaż naszych aut stale rośnie, chcemy podnosić jakość usług i wychodzić naprzód oczekiwaniom i potrzebom klientów. Lokalizacja w centrum Warszawy ułatwi nam kontakty z klientami.
To wygoda dla posiadaczy naszych aut oraz potencjalnych nabywców" - powiedział podczas otwarcia Stefan Kuźmiński, Dyrektor Generalny Ssangyong Poland Sp. z o.o.
 
Zobacz więcej o marce Ssangyong
 
Zobacz koniecznie: Wszystko o Ssangyong
Tematy w artykule: Ssangyong

Podobne wiadomości:

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Nowy SUV Ssangyonga w Genewie

Aktualności 2017-02-22

Ssangyong Korando Sport zmienia nazwę

Ssangyong Korando Sport zmienia nazwę

Aktualności 2016-10-14

Komentuj:

~Piotr 2006-11-30

Guzik prawda kontakt jest OK 0226327138

~lopov 2006-09-06

brak kontaktu z servisem!!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.