mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ssangyong w Inowrocławiu

Ssangyong w Inowrocławiu

W kwietniu Ssangyong zyskał nowego dystrybutora w Polsce. To firma Różalski Auto z Inowrocławia. Nowa stacja dealerska - Ssangyong Różalski - ruszyła już w tym miesiącu, obejmując zarówno sprzedaż nowych aut, jak i pełen zakres usług serwisowych.

Jest to już kolejna, 15. stacja dealerska Ssangyong w Polsce i pierwsza w województwie Kujawsko-Pomorskim. Dotychczas najbliższy punkt sprzedaży i serwis znajdował się w Poznaniu. Firma Różalski posiada spore doświadczenie w zakresie obsługi oraz sprzedaży samochodów  - wcześniej zajmowała się wyłącznie marką Peugeot.
 
Zobacz więcej o marce Ssangyong
 
W I kwartale roku sprzedaż samochodów marki Ssangyong osiągnęła rekordowy wskaźnik wzrostu, wynoszący 257,89 procent, pomimo zmniejszenia sprzedaży aut nowych na naszym rynku o 12% w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego. Sprzedaż Ssangyonga w całej Europie przekroczyła 41.000 tysięcy sztuk, co stanowiło 63% całego eksportu Ssangyonga i prawie dwukrotnie większą wartość niż sprzedaż w roku 2004.
 
Czytaj także:

Ssangyong Actyon SUT: Pickup z Korei

Ssangyong wyda 2 mld USD na inwestycje
 
Współpraca PIM i Ssangyong Poland (2006-02-13)
 
Sieć sprzedaży Ssangyong prawie gotowa (2006-01-10)

 

Zobacz koniecznie: Wszystko o Ssangyong
Tematy w artykule: Ssangyong

Podobne wiadomości:

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

SsangYong - świetne wyniki sprzedaży

Aktualności 2016-08-12

SsangYong planuje elektryczny model

SsangYong planuje elektryczny model

Aktualności 2016-05-31

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
GDDKiA poinformowała w środę o dużym zainteresowaniu biur projektowych odcinkiem Via Carpatia pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Aż 11 firm stanęło jest zainteresowanych opracowaniem koncepcji programowej 24-kilometrowego fragmentu trasy S19.