mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Stacje Lukoil docenione przez klientów

Stacje Lukoil docenione przez klientów

Lukoil zajął pierwsze miejsce w kategorii stacje benzynowe w rankingu "Jakość Obsługi" organizowanym przez konsumencki portal internetowy www.jakoscobslugi.pl i dziennik "Rzeczpospolita". Swoje opinie wyraziło ponad 200 tysięcy osób.

Stacje Lukoil docenione przez klientów
Program "Jakość Obsługi" bada jakość obsługi klienta firm i instytucji, a o jego znaczeniu i unikalności świadczy to, że o przyznaniu wyróżnienia decydują konsumenci z całej Polski. W 2009 roku uczestnicy wyrazili swoją opinię na temat firm i instytucji z ponad 200 branż.

Najwyżej ocenianą przez konsumentów biorących udział w badaniu siecią stacji benzynowych w Polsce jest Lukoil, który wyprzedził sieci Lotos i Bliska. Uczestnicy badania oceniali takie elementy jak organizacja i czas obsługi, wiedza i kompetencje personelu, zachowanie i wygląd personelu, oferta, cena, asortyment i wygląd miejsca obsługi.

- Wysoka jakość obsługi klienta na stacjach Lukoil to dla nas priorytet. Cały czas pracujemy nad tym, aby standard obsługi był coraz lepszy. Cieszymy się, że klienci dostrzegają nasze starania, czego wyrazem jest przyznanie przez nich stacjom Lukoil godła Jakości Obsługi – podkreśla Robert Nowek, zastępca dyrektora generalnego, Lukoil Polska.

Lukoil ma obecnie 113 stacji benzynowych na terenie całej Polski oferujących paliwo i inne produkty dla kierowców w przystępnych cenach. Zgodnie ze światowymi trendami, na stacjach Lukoil klienci mogą też zrobić zakupy czy skorzystać z innego typu usług. 

Podobne wiadomości:

Paliwa tanieją i będą tanieć

Paliwa tanieją i będą tanieć

Aktualności 2015-07-22

Najdłuższe odcinki dróg bez stacji benzynowej

Najdłuższe odcinki dróg bez stacji benzynowej

Polskie drogi 2015-12-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando