mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Starachowicki MAN po przerwie

Starachowicki MAN po przerwie

Z początkiem roku 2012 zarząd firmy MAN zarządził przerwę produkcyjną w starachowickim zakładzie. Od połowy stycznia produkcja ruszyła ponownie.

Starachowicki MAN po przerwie
W MAN Bus w Starachwicach od początku roku do 13 stycznia trwała przerwa produkcyjna. 16 stycznia pracownicy powrócili do pracy.

Zakład MAN Bus w Starachowicach jest jednym z trzech polskich zakładów produkcyjnych koncernu MAN. Zakład w Starachowicach zajmuje się produkcją niskopodłogowych autobusów miejskich MAN. Flagowym produktem zakładu w Starachowicach są korpusy miejskich autobusów niskopodłogowych. Ich głównym odbiorcą jest zakład MAN Bus w Poznaniu, który z wykonanych w Starachowicach korpusów produkuje kompletne autobusy miejskie. Korpusy ze Starachowic w postaci gotowych autobusów trafiają do klientów na całym świecie (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Holandia, Francja, Szwecja, Niemcy, Austria itp.).

Podobne wiadomości:

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana ruchu

Droga S7 - Szydłowiec, Wodzisław - zmiana...

Polskie drogi 2016-08-26

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny odcinek

S7 Kraków - Warszawa: uruchomiono kolejny...

Polskie drogi 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Nowe Suzuki Jimny - pierwsze zdjęcia przed premierą
Suzuki przygotowuje w tym roku dwie ważne premiery, a jedną z nich jest zupełnie nowe Jimny. W sieci pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia tego modelu, a my znamy już pierwsze szczegóły na temat czwartej generacji.

Zalando Zalando