mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Starter - nowy standard w assistance?

Starter - nowy standard w assistance?

Większość samochodów naprawianych na drodze? Holowanie do miejsca zamieszkania kierowcy bez limitu kilometrów? Pomoc profesjonalnych mechaników 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku? Do niedawna z usług assistance na takim poziomie mogli w Polsce korzystać tylko kierowcy samochodów na gwarancji. Obecnie oferowane na rynku usługi assistance na drodze posiadają wiele ograniczeń.

Starter - nowy standard w assistance?
Dziś, dzięki firmie Starter z Poznania, której strategicznym partnerem jest ADAC, wszyscy polscy kierowcy otrzymują nowy standard pomocy na drodze. Dostępny dla wszystkich i to w przystępnej cenie. Podstawowy pakiet - Starter Assistance Classic, kosztuje 99 złotych na rok.

Starter, którego siedziba znajduje się w Poznaniu, jest liderem w segmencie assistance gwarancyjnego dla klientów instytucjonalnych. W ubiegłym roku osiągnął ponad 50% skuteczności napraw na drodze wśród wszystkich zgłoszeń – to najwięcej na rynku! Naturalnym krokiem był w tej sytuacji rozwój i przygotowanie oferty dla klientów indywidualnych. Oferty tym atrakcyjniejszej dla polskich kierowców, że Starter może liczyć na wsparcie i know-how ADAC – niemieckiego automobilklubu, którego mechanicy od ponad 100 lat pomagają kierowcom na drogach Europy.

Starter oferuje kierowcom indywidualnym dwa pakiety: Starter Assistance Classic za 99 złotych rocznie oraz Starter Assistance Comfort za 199 złotych. Najważniejsze elementy pierwszego pakietu obejmującego pomoc na terenie Polski, to:
- bezpłatna pomoc tyle razy w ciągu roku, ile razy będzie potrzebna (bez kosztów części),
- naprawa samochodu bezpośrednio na drodze , a jeśli naprawa jest niemożliwa to holowanie pojazdu do miejsca zamieszkania i wybranego mechanika bez limitu kilometrów (nawet z Sopotu do Krakowa),
- naprawa każdego rodzaju awarii,
- brak limitu wieku na samochód/ taka sama cena niezależna od wieku auta.

 

Posiadacze drugiego pakietu - Starter Assistance Comfort, poza wymienionymi wyżej elementami, będą mogli liczyć na pomoc w całej Europie. W wachlarzu dodatkowych usług Startera dla nich, znajdą się m.in.:

- samochód zastępczy (do 7 dni), hotel (do 3 dni) lub kontynuacja podróży,
- pokrycie kosztów odbioru samochodu z warsztatu lub wynajęcia kierowcy, który dostarczy naprawione auto we wskazane miejsce,
- pomoc w przypadku aktów wandalizmu, np. przebicia kół, wybicia szyby.

Podobne wiadomości:

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

Finanse i prawo 2016-11-09

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzięki UFG poznasz historię swojego...

Aktualności 2016-07-07

Komentuj:

~gadżetomaniak 2014-09-01

tylko sto złotych dopłaty za zasięg na całą Europę? niewiele. mam nadzieję tylko, że nie będzie wtedy dłuższego oczekiwania na pomoc, ale firma jest raczej pożądna i nie sądzę żeby pozwolili sobie na takie zaniedbania. jeżdże jako przedstawiciel handlowy i niespecjalnie chciałbym w garniturze grzebac pod maską sam, taki pakiet to niezbędnik dla mnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Euro NCAP rozbija pięć nowości
Euro NCAP rozbija pięć nowości
Organizacja Euro NCAP rozbiła ostatnio pięć samochodów z różnych segmentów. Na teście zderzeniowym zameldowały się takie modele jak Audi Q2, Ford Edge, Hyundai ioniq, Suzuki Ignis i Ssangyong Tivoli.