mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Starter - nowy standard w assistance?

Starter - nowy standard w assistance?

Większość samochodów naprawianych na drodze? Holowanie do miejsca zamieszkania kierowcy bez limitu kilometrów? Pomoc profesjonalnych mechaników 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku? Do niedawna z usług assistance na takim poziomie mogli w Polsce korzystać tylko kierowcy samochodów na gwarancji. Obecnie oferowane na rynku usługi assistance na drodze posiadają wiele ograniczeń.

Starter - nowy standard w assistance?
Dziś, dzięki firmie Starter z Poznania, której strategicznym partnerem jest ADAC, wszyscy polscy kierowcy otrzymują nowy standard pomocy na drodze. Dostępny dla wszystkich i to w przystępnej cenie. Podstawowy pakiet - Starter Assistance Classic, kosztuje 99 złotych na rok.

Starter, którego siedziba znajduje się w Poznaniu, jest liderem w segmencie assistance gwarancyjnego dla klientów instytucjonalnych. W ubiegłym roku osiągnął ponad 50% skuteczności napraw na drodze wśród wszystkich zgłoszeń – to najwięcej na rynku! Naturalnym krokiem był w tej sytuacji rozwój i przygotowanie oferty dla klientów indywidualnych. Oferty tym atrakcyjniejszej dla polskich kierowców, że Starter może liczyć na wsparcie i know-how ADAC – niemieckiego automobilklubu, którego mechanicy od ponad 100 lat pomagają kierowcom na drogach Europy.

Starter oferuje kierowcom indywidualnym dwa pakiety: Starter Assistance Classic za 99 złotych rocznie oraz Starter Assistance Comfort za 199 złotych. Najważniejsze elementy pierwszego pakietu obejmującego pomoc na terenie Polski, to:
- bezpłatna pomoc tyle razy w ciągu roku, ile razy będzie potrzebna (bez kosztów części),
- naprawa samochodu bezpośrednio na drodze , a jeśli naprawa jest niemożliwa to holowanie pojazdu do miejsca zamieszkania i wybranego mechanika bez limitu kilometrów (nawet z Sopotu do Krakowa),
- naprawa każdego rodzaju awarii,
- brak limitu wieku na samochód/ taka sama cena niezależna od wieku auta.

 

Posiadacze drugiego pakietu - Starter Assistance Comfort, poza wymienionymi wyżej elementami, będą mogli liczyć na pomoc w całej Europie. W wachlarzu dodatkowych usług Startera dla nich, znajdą się m.in.:

- samochód zastępczy (do 7 dni), hotel (do 3 dni) lub kontynuacja podróży,
- pokrycie kosztów odbioru samochodu z warsztatu lub wynajęcia kierowcy, który dostarczy naprawione auto we wskazane miejsce,
- pomoc w przypadku aktów wandalizmu, np. przebicia kół, wybicia szyby.

Podobne wiadomości:

Kary za brak OC w 2018 roku będą wyższe

Kary za brak OC w 2018 roku będą wyższe

Aktualności 2017-10-26

Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów

Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów

Finanse i prawo 2017-09-19

Komentuj:

~gadżetomaniak 2014-09-01

tylko sto złotych dopłaty za zasięg na całą Europę? niewiele. mam nadzieję tylko, że nie będzie wtedy dłuższego oczekiwania na pomoc, ale firma jest raczej pożądna i nie sądzę żeby pozwolili sobie na takie zaniedbania. jeżdże jako przedstawiciel handlowy i niespecjalnie chciałbym w garniturze grzebac pod maską sam, taki pakiet to niezbędnik dla mnie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross