mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Strategiczny sojusz Bosal i Delphi

Strategiczny sojusz Bosal i Delphi

Delphi Corp. oraz belgijska grupa Bosal poinformowały o zawarciu nowego strategicznego sojuszu, w ramach którego będą oferować kompletne układy wydechowe na światowym rynku producentów podzespołów do nowych samochodów.

Nowy sojusz, "Bosal Delphi Complete Exhaust Systems", nie będzie opierał się na zasadzie kapitałowej. W jego ramach obydwie strony połączą swe specjalistyczne doświadczenie, zasoby oraz potencjał produkcyjny i będą wspólnie oferować odbiorcom na całym świecie kompletne rozwiązania w dziedzinie układów wydechowych do wszystkich rodzajów samochodów i do wszystkich używanych obecnie paliw silnikowych.

Delphi posiada szerokie doświadczenie oraz bogate zasoby w dziedzinie konstrukcji i produkcji "gorących" elementów układów wydechowych (kolektorów i katalizatorów, w tym konwerterów kolektorowych, konwerterów do silników Diesla) oraz technologii kształtowania sferoidalnego. Bosal jest uznanym liderem w konstrukcji i opracowywaniu elementów "zimnych" (od tłumika środkowego do końcówki rury wydechowej).

Obydwie firmy znane są również ze swego nowatorstwa i zaangażowania w nowoczesne technologie, takie jak opracowane przez Delphi technologie wiązania podłoży kruchych czy przełomowa w dziedzinie zimnych elementów układu wydechowego technologia lekkich układów wydechowych firmy Bosal.

Współpraca Bosal i Delphi będzie także polegać na tworzeniu nowych, bardziej efektywnych kosztowo związków i układów produkcyjnych, dzięki którym każda z nich będzie mogła lepiej realizować zamówienia odbiorców i spełniać ich wymagania - bez konieczności ponoszenia znacznych nakładów inwestycyjnych.

Sojusz wejdzie w życie po dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności wymaganych m.in. prawem o konkurencji, w tym po uzyskaniu wszelkich potrzebnych zezwoleń władz. Obydwie strony sojuszu podejmą wszelkie działania logistyczne i czynności przejściowe konieczne do sprawnej obsługi odbiorców; powinny się one zakończyć w połowie 2005 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.