mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Polska Izba Motoryzacji i Szkoła Główna Handlowa organizuje III edycję Podyplomowego Studium dla Menedżerów Motoryzacji. Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się zarządzaniem lub przygotowujących się do zarządzania firmą motoryzacyjną - prezesów firm, właścicieli i dyrektorów, głównych księgowych, a także kierowników funkcjonalnych i specjalistów.

Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Poprzednie edycje okazały się  prawdziwym sukcesem. Wzięło w nich udział ponad 90 menedżerów reprezentujących szeroko rozumiany rynek motoryzacyjny - dealerzy samochodowi, koncerny samochodowe, importerzy samochodów, producenci części, hurtownie części, producenci i dystrybutorzy szyb, flota samochodowa.

Program studiów (dostępny na stronie www.pim.pl) został opracowany pod kątem obecnych i mających nastąpić w wyniku otwarcia się rynku europejskiego i światowej globalizacji, zmian. Obejmuje on wiedzę o polskim prawie i otoczeniu branżowym, ale także analizowanie rynku w skali europejskiej i globalnej. W ciągu rocznego cyklu (180 godzin zajęć) słuchacze mają także okazję przyjrzeć się licznym modelom sytuacji ekonomicznych, które mogą ich spotkać w codziennej działalności biznesowej.

Ukończenie studium gwarantuje nie tylko pogłębienie dotychczasowej wiedzy i nabycie nowych umiejętności praktycznych, ale także potwierdzenie tej wiedzy zdobyciem świadectwa renomowanej uczelni ekonomicznej - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Przeczytaj także:

Dywizja PIM w Gliwicach (2006-07-28)


 

Komentuj:

~student SIMRu 2006-08-24

bardzo dobrze, ze uruchomiono taki kieunek studjow. ma on duza przyszłosc. szkoda ze taki drogi (7 tyś) pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris dostarczy autobusy do Stalowej Woli
Solaris otrzymał zamówienie na nowe autobusy elektryczne i infrastrukturę do ich ładowania. Produkty z Bolechowa trafią do Stalowej Woli.