mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Polska Izba Motoryzacji i Szkoła Główna Handlowa organizuje III edycję Podyplomowego Studium dla Menedżerów Motoryzacji. Studia przeznaczone są dla osób zajmujących się zarządzaniem lub przygotowujących się do zarządzania firmą motoryzacyjną - prezesów firm, właścicieli i dyrektorów, głównych księgowych, a także kierowników funkcjonalnych i specjalistów.

Studia dla Menedżerów Motoryzacji

Poprzednie edycje okazały się  prawdziwym sukcesem. Wzięło w nich udział ponad 90 menedżerów reprezentujących szeroko rozumiany rynek motoryzacyjny - dealerzy samochodowi, koncerny samochodowe, importerzy samochodów, producenci części, hurtownie części, producenci i dystrybutorzy szyb, flota samochodowa.

Program studiów (dostępny na stronie www.pim.pl) został opracowany pod kątem obecnych i mających nastąpić w wyniku otwarcia się rynku europejskiego i światowej globalizacji, zmian. Obejmuje on wiedzę o polskim prawie i otoczeniu branżowym, ale także analizowanie rynku w skali europejskiej i globalnej. W ciągu rocznego cyklu (180 godzin zajęć) słuchacze mają także okazję przyjrzeć się licznym modelom sytuacji ekonomicznych, które mogą ich spotkać w codziennej działalności biznesowej.

Ukończenie studium gwarantuje nie tylko pogłębienie dotychczasowej wiedzy i nabycie nowych umiejętności praktycznych, ale także potwierdzenie tej wiedzy zdobyciem świadectwa renomowanej uczelni ekonomicznej - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Przeczytaj także:

Dywizja PIM w Gliwicach (2006-07-28)


 

Komentuj:

~student SIMRu 2006-08-24

bardzo dobrze, ze uruchomiono taki kieunek studjow. ma on duza przyszłosc. szkoda ze taki drogi (7 tyś) pozdrawiam

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.