Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studyjny Qashqai Nissana

Studyjny Qashqai Nissana

Podczas zbliżającej się Międzynarodowej Wystawy Samochodów w Genewie Nissan przedstawi zupełnie nowe studium o nazwie Qashqai.

Studyjny Qashqai Nissana

Studium Qashqai jest pierwszym projektem powstałym w całości w europejskim Centrum Projektowym Nissana (Nissan Design Europe) otwartym w styczniu 2003 roku w Londynie. Zadaniem ośrodka zatrudniającego międzynarodowy zespół złożony z ponad 50 projektantów, stylistów i personelu pomocniczego jest stworzenie nowej generacji pojazdów Nissana przeznaczonych na rynek europejski.

Qashqai oferuje wszechstronność i wiele przestrzeni. Projekt wnętrza jest odzwierciedleniem różnorodności zadań, jakie stoją przed Qashqai. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu składanych foteli możliwy jest łatwy i wygodny przewóz rowerów czy innego sprzętu sportowego albo zakupów. Tę uniwersalność akcentują również duże tylne drzwi, które ułatwiają załadunek i wyładunek dzięki pokaźnemu otworowi drzwiowemu pozbawionemu środkowego słupka. Wiele możliwości konfiguracji siedzeń  sprawia, że samochód cechuje duża funkcjonalność.

Stylizacja nadwozia Qashqai w wyrazisty sposób odnosi się do bryły nadwozia Micry, 350Z i Primery. Ogromne koła i wytłoczone błotniki nadają bardzo mocny i stabilny wygląd dużego samochodu terenowego, podczas gdy łagodniejsze akcenty stylistyczne mają za zadanie wygładzenie i „uspokojenie” linii nadwozia.

Na stosiku Nissana będzie także można oglądać ostatnio wprowadzone do sprzedaży i odnoszące rynkowe sukcesy modele 350Z, Micra, X-TRAIL, Pickup i Primera. Odwiedzający stoisko Nissana będą mogli odpocząć w specjalnie wydzielonej strefie.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli Bentley wśród systemów audio
Naim, czyli firma produkująca luksusowe nagłośnienie, wypuściła własnie na rynek głośnik sygnowany logo brytyjskiej marki samochodów. Co oferuje poza znaczniem Bentleya?