mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Studyjny pick-up Renault

Studyjny pick-up Renault

Będący skrzyżowaniem rodzinnego pojazdu rekreacyjnego i pickupa, Trafic Deck'up jest niepodobny do żadnego innego auta w swojej kategorii.

Studyjny pick-up Renault

Z przodu zachowuje oryginalny design Trafica, łącznie z jego wyrazistą osłoną chłodnicy i zespołami reflektorów. Krótszy jest o 180 mm – rozstaw osi został zmniejszony o 80 mm – ale szerszy od Trafica o 21 mm, Deck'up budzi wrażenie mocy i solidności.

Powiększony został prześwit, natomiast stały napęd 4x4, jak też słusznych wymiarów koła z aluminiowymi obręczami o średnicy 20 cali świadczą o tym, że auto pokona każdą, nawet najgorszą drogę. Prezentowany w Brukseli model został wyposażony w jednostkę napędową 2.5 dCi 16V, o maksymalnej mocy 99 kW (135 KM) przy 3 500 obr/min.

Tylna część concept-caru inspirowana jest przez Kangoo Break'up, przejmuje jego kształt dachu i boków nadwozia.

Z przodu, duża, podwójna kabina wyposażona jest w cztery fotele. Fotel kierowcy jest umocowany na stałe przodem do drogi, ale fotele pasażerów, zarówno z przodu, jak i z tyłu, obracają się o 180°. Oba tylne fotele, osadzone na szynach stosowanych w "Espace", również się przesuwają, aż do otwartej przestrzeni pickupa.

Trafic Deck'up - oryginalny w kształtach - jest również oryginalny w szczegółach. Najlepszym tego dowodem są jego asymetryczne drzwi: o ile po stronie kierowcy znajduje się klasyczna para drzwi, to po stronie pasażera mamy do czynienia z pomysłowym systemem otwierania przeciwsobnego. W połączeniu z brakiem słupka środkowego, rozwiązanie to ułatwia dostęp do tylnych miejsc, jak i do platformy pickupa. Znacznie łatwiejszy jest również załadunek sprzętu.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.