mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Stuninguj swoje auto i wygraj

Stuninguj swoje auto i wygraj

Należysz do kierowców, którzy lubią mocne wrażania, szybką jazdę i szukasz sposobu na to, aby jeszcze bardziej się wyróżnić?

Burger King przygotował konkurs dla miłośników tuningu, w którym można wygrać 15 tys. złotych na podrasowanie auta w warsztacie tuningowym.

Amatorzy szybkich i tuningowanych aut, którzy chcą wziąć udział w konkursie, powinni zalogować się na stronie internetowej www.burgertuning.pl, rozwiązać quiz motoryzacyjny, a następnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wysłać swoje zgłoszenie. Zwycięzcą zostanie autor najbardziej oryginalnego sposobu na podryw pięknej nieznajomej lub przystojniaka siedzącego w samochodzie obok. Zwycięzca otrzyma 15 tys. złotych do wydania w wyspecjalizowanym warsztacie tuningowym na przerobienie swojego samochodu, aby wzbudzał on zachwyt u płci przeciwnej i zazdrość kumpli.

Dla tych, którzy ponad wszystko kochają ryk silnika oraz pisk opon i dla nich tracą czasami głowę, Burger King przygotował dodatkowo w swoich restauracjach promocję "Niepokorni dostają więcej". Każdy, kto podczas składania zamówienia na zestaw z nowym Whopperem pokaże mandat, ale jednocześnie obieca poprawę, otrzyma powiększenie zestawu za darmo. Natomiast warszawska restauracja Drive Thru, przy Al. Krakowskiej, nagrodzi darmowym powiększeniem zestawu każdego kierowcę stuningowanego wozu, który przyjedzie swoim skarbem pod okienko restauracji i zamówi jeden z nowych zestawów.
Tematy w artykule: tuning samodzielny tuning

Podobne wiadomości:

Oto Miss Tuning 2014

Oto Miss Tuning 2014

Aktualności 2014-05-06

Tuner Polestar wreszcie własnością Volvo

Tuner Polestar wreszcie własnością Volvo

Aktualności 2015-07-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.