mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Subaru w Paryżu

Subaru w Paryżu

Podczas wrześniowej wystawy motoryzacyjnej w Paryżu japoński koncern samochodowy Subaru zaprezentuje m.in. najnowszą wersję modelu Legacy.

Subaru w Paryżu

Targi motoryzacyjne w Paryżu (Mondial de Automobile) należą do największych w Europie. W tym roku trwać będą od 23 września do 10 października.

Fuji Heavy Industries, wytwarzająca samochody marki Subaru, w Paryżu zaprezentuje dwie nowości przeznaczone na europejski rynek. Pierwszą z nich będzie Legacy spec. B w wersji kombi (Station Wagon), z trzylitrowym silnikiem o mocy 245 KM i maksymalnym momentem obrotowym 297 Nm. Sześciocylindrowy silnik współdziałać będzie z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Dodatkowo sportowy charakter ma zostać podkreślony także dzięki obecności podczas ceremonii prezentacji kierowcy rajdowego teamu Subaru - Norwega Pettera Solberga.

Drugą nowością ma być terenowy Forester 2.5XT z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 210 KM.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa jazdy
Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa jazdy
Nowy rok przynosi kolejne zmiany w zakresie przepisów ruchu drogowego. Kierowcy w Polsce muszą się liczyć z tym, że sposób na uniknięcie zatrzymania prawa jazdy za przekroczenie prędkości nie będzie już działał. Co zmieniło się od 1 stycznia 2017 roku?