mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sukces Setry w Hanowerze

Sukces Setry w Hanowerze

Tegoroczna Wystawa Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze (23-30 września 2004) zakończyła się dla Setry korzystnym bilansem. Jeszcze w trakcie targów podpisano zamówienia na sprzedaż ponad 200 modeli autobusów Setra.

Sukces Setry w Hanowerze

Przez najbliższe tygodnie od zakończenia targów oczekuje się kontynuacji równie dobrego trendu. Rzecznik marki Setra, Werner Staib: "Ten wyjątkowy wynik uzyskany na najważniejszych światowych targach pojazdów użytkowych potwierdza raz jeszcze naszą kompetencję jako producenta szerokiej palety autobusów turystycznych i międzymiastowych".

Zgodnie z oczekiwaniami największym zainteresowaniem przewoźników cieszyły się modele nowej serii ComfortClass 400, z których jeden – S 415 GT – miał na targach IAA światową premierę. Również autobusy serii TopClass 400, w szczególności modele trzyosiowe S 415 HDH, S 416 HDH i S 417 HDH, znalazły licznych nabywców. Z dużym uznaniem klientów i gości spotkało się samo stoisko Setry o powierzchni ponad 2,5 tys. m2 oraz prezentowane na nim 10 autobusów, z których każdy przedstawiał na sobie motyw innej planety.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?