mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sukces Setry w Hanowerze

Sukces Setry w Hanowerze

Tegoroczna Wystawa Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze (23-30 września 2004) zakończyła się dla Setry korzystnym bilansem. Jeszcze w trakcie targów podpisano zamówienia na sprzedaż ponad 200 modeli autobusów Setra.

Sukces Setry w Hanowerze

Przez najbliższe tygodnie od zakończenia targów oczekuje się kontynuacji równie dobrego trendu. Rzecznik marki Setra, Werner Staib: "Ten wyjątkowy wynik uzyskany na najważniejszych światowych targach pojazdów użytkowych potwierdza raz jeszcze naszą kompetencję jako producenta szerokiej palety autobusów turystycznych i międzymiastowych".

Zgodnie z oczekiwaniami największym zainteresowaniem przewoźników cieszyły się modele nowej serii ComfortClass 400, z których jeden – S 415 GT – miał na targach IAA światową premierę. Również autobusy serii TopClass 400, w szczególności modele trzyosiowe S 415 HDH, S 416 HDH i S 417 HDH, znalazły licznych nabywców. Z dużym uznaniem klientów i gości spotkało się samo stoisko Setry o powierzchni ponad 2,5 tys. m2 oraz prezentowane na nim 10 autobusów, z których każdy przedstawiał na sobie motyw innej planety.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.