mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Suzuki bez procentów

Suzuki bez procentów

Suzuki Motor Poland we współpracy z PTF Bank ogłasza promocję na wybrane modele samochodów Suzuki (Swift, Ignis i Liana).

Promocja będzie równolegle przebiegała w dwóch wariantach do wyboru:
- 50/50 – w ramach kredytu balonowego otrzymujemy samochód wpłacając połowę jego ceny. Druga połowa ceny może zostać spłacona gotówką po roku lub rozłożona na dalsze raty. Oprocentowanie kredytu balonowego wynosi 0 proc., klient nie płaci żadnej prowizji, ani nie ponosi innych dodatkowych kosztów.
 
Przykładowo samochodem Suzuki Swift (cena 37.900 zł) bez dodatkowych opłat kredytowych można wyjechać z salonu wpłacając 18.950 zł. Druga połowa ceny jest płatna po roku. Promocja obejmuje również modele Suzuki Ignis i Suzuki Liana.
 
- Niska Rata – w ramach kredytu z obniżonym oprocentowaniem przykładowe raty miesięczne kredytu mogą wynosić 536 zł za Suzuki Swift, 566 zł za Ignis (39.900 zł) i 786 zł za Suzuki Lianę (cena 54.900). Oprocentowanie kredytu wynosi od 7,95%.
 
Z promocyjną ofertą kredytów na zakup Suzuki w ramach kredytu Niska Rata wiążą się m.in. procedura uproszczona od 0 proc. wpłaty własnej, atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz liczne możliwości oferowane w trakcie spłaty, jak:
- zamiana samochodu na inny (co jest szczególnie istotne przy kredytach zaciąganych na długie okresy – klient nie jest przywiązany przez wiele lat do jednego pojazdu),
- "dobranie" kredytu uzupełniającego na zakup droższego pojazdu,
- wcześniejsza spłata całości lub części należności.
 

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Suzuki Swift
Suzuki Swift
Cena podstawowa już od: 48 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.
Suzuki Ignis
Suzuki Ignis
Cena podstawowa już od: 52 100 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr.

Podobne wiadomości:

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch z Japonii

Suzuki Swift Sport - ostry i lekki hot-hatch...

Premiery 2017-09-14

Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?

Suzuki E-Survivor następcą Samuraia?

Aktualności 2017-09-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Pepsi zamawia ciężarówki Tesli
Amerykański koncern spożywczy inwestuje w nowy pomysł Elona Muska - autonomiczną ciężarówkę Tesla Semi. PepsiCo zamówiło 100 egzemplarzy, które pozwolą ograniczyć emisję gazów cieplarnianych w łańcuchu dostaw.