mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Suzuki rozszerza ofertę

Suzuki rozszerza ofertę

Suzuki Motor Poland od marca wprowadza do sprzedaży nowe wersje modelu Ignis. Dotychczas Ignis był dostępny z silnikiem benzynowym o pojemności 1,3 l, w wersji GC, GLX oraz GS. Teraz w salonach pojawią się aż 4 nowe wersje Ignisa.

Suzuki rozszerza ofertę

Przede wszystkim pojawi się wersja z półtoralitrowym silnikiem benzynowym w wyposażeniu GS. Ignis z tym silnikiem dostępny będzie zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Dodatkowo wersja z manualną skrzynią biegów dostępna będzie również z napędem na cztery koła. Ponadto klienci będą mogli wybrać Ignisa z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 1,3 l oraz manualną skrzynią biegów.

Wszystkie nowe modele Ignisa w standardzie posiadają m.in. 2 poduszki powietrzne, regulację wysokości fotela kierowcy, elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne, radio z odtwarzaczem CD. Właściciele modeli z silnikami 1,5 w standardowym wyposażeniu znajdą dodatkowo klimatyzację manualną, boczne poduszki powietrzne i system aktywnych zagłówków oraz podgrzewane lusterka zewnętrzne.

Wraz z nowymi wersjami Ignisa rozszerzy się również paleta kolorów nadwozia tego modelu. Oprócz dostępnych do tej pory kolorów klienci będą mogli wybrać dodatkowe: Medium Silver metallic, Turquoise Green metallic oraz Mimosa Yellow.

Ceny detaliczne nowych wersji Ignisa to: 49.900 zł (wersje 1,5 GS oraz 1,3 GLX Diesel) lub 54.900 zł (wersje 1,5 GS A/T oraz 1,5 GS 4WD).


Zobacz ceny i specyfikację Suzuki Ignis

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki Diesla w odwrocie
Silniki wysokoprężne nie mają w ostatnich latach dobrej prasy. Liczba rejestracji aut z dieslem systematycznie spada. Jak wygląda alternatywa?