mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Świeży zapach auta

Świeży zapach auta

Sześć wariantów zapachowych, w tym zapach do samochodu dla kobiet, cztery warianty kolorystyczne oraz lepsza kontrola intensywności zapachu to główne cechy najnowszej linii odświeżaczy powietrza do samochodu Ambi Pur Car.

Nowy Ambi Pur Car posiada większe otwory rozprowadzające zapach i udoskonaloną regulację jego intensywność, dzięki czemu zapewnia przez 60 dni świeżość w samochodzie, bez ryzyka "bomby zapachowej". Nowy produkt wyróżnia się też lepiej widoczną buteleczką wkładu, dzięki czemu kierowca może na bieżąco kontrolować poziom zużycia zapachu.

Urządzenie Ambi Pur Car dostępne jest w czterech wariantach kolorystycznych, zainspirowanych najnowszymi trendami. Osoby ceniące dyskretny design mogą wybrać czarną obudową, dostępną w standardowej gamie zapachów, dopasowaną do ciemnej deski rozdzielczej w samochodzie. W nowej linii Ambi Pur Car jest również jedyny na rynku odświeżacz powietrza do samochodu dla kobiet - Ambi Pur Car For Her. Wyróżnia się różowym urządzeniem z subtelnymi, białymi motywami kwiatowymi. W ofercie znajdują się również urządzenia: ciemno szare (zapach Anti Tobacco) i srebrne (zapach Puresse).

Starter (urządzenie + wkład) kosztuje 20,99 zł, za sam wkład trzeba zapłacić 17,99 zł.
Tematy w artykule: zapachowa klimatyzacja

Podobne wiadomości:

Brzydki zapach w samochodzie, co zrobić?

Brzydki zapach w samochodzie, co zrobić?

Technika 2014-06-27

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Przyjemny chłodek czy ciepły smrodek?

Technika 2013-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.