mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Sympozjum Transportowo- Logistyczne

Sympozjum Transportowo- Logistyczne

"Sympozjum Transportowo- Logistyczne" - pod tym tytułem kryje się prawdopodobnie jedno z największych w branży transportowej spotkań na terenie kraju.

W sympozjum weźmie udział około 300 gości nie tylko z kraju, ale i zza granicy. Wśród nich będą przedstawiciele firm transportowych, Resortu Transportu w Ministerstwie Infrastruktury, Departamentu Ceł w Ministerstwie Finansów, ZMPD oraz przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, a także parlamentarzyści krajowi.

Sympozjum to cykl wykładów obejmujących szeroko rozumiana problematykę transportową, tuż po wejściu Polski do Unii Europejskiej. Będzie doskonałą okazją pozyskania odpowiedzi na nurtujące polskich przewoźników pytania związane z nowymi uwarunkowaniami, jakie wyznacza obecność Polski w Unii Europejskiej.

Na pytania będzie odpowiadał między innymi v-ce Minister Witold Górski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, tematem wykładu, który poprowadzi będzie „ Transport Drogowy krótko po wejściu Polski do UE”. W dalszej części spotkania wykład poprowadzi przedstawiciel Departamentu Ceł w Ministerstwie Infrastruktury, wykład obejmował będzie nową politykę celną po zmianie granic. Oprócz przedstawicieli Ministerstw głos w dyskusji zabiorą również przedstawiciele Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.

Drugi dzień spotkania to przede wszystkim prezentacja producentów ciągników siodłowych i samochodów ciężarowych, dostawców podzespołów do produkcji pojazdów Sommer. Prezentacja ta zaplanowana jest w formie stoisk. Goście będą mogli osobiście zapoznać się z najnowszą oferta firm biorących udział w prezentacji. Ze strony firmy Sommer Polska zaprezentowanych będzie około 10 pojazdów, między innymi naczepa kurtynowa TIR, zestaw TIR (zabudowa na samochodzie + przyczepa), naczepa skrzyniowa standard, przyczepy tandem, oraz naczepa kurtynowa Mega z unoszonym dachem.

Na miejsce spotkania wybrany został Zamek w Kliczkowie koło Bolesławca.
Termin spotkania 11 – 12.06.2004 roku.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Volvo XC60 - pierwsze teasery
Volvo XC60 - pierwsze teasery
To będzie jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Nie tylko globalnie, ale również pod kątem polskiego rynku. Model XC60 jest najpopularniejszym modelem Volvo, mimo że ma już swoje lata. Dlatego przyszedł czas na kolejną odsłonę, a tymczasem producent podgrzewa atmosferę przed premierą.
Odgadnij model Odgadnij model