mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szef Lotusa zwolniony

Szef Lotusa zwolniony

Najpierw Grupa Lotus zawiesiła prezesa firmy, Danego Bahara. Teraz ten człowiek żegna się z brytyjską marką.

Szef Lotusa zwolniony
W wydanym oświadczeniu można przeczytać, że zwolnienie Danego Bahara to skutek śledztwa przeprowadzonego przeciwko niemu przez obecnego właściciela marki Lotus, DRB-Hicom. Śledztwo zostało wszczęte w sprawie wydatków Bahara.

Taka decyzja sprawia, że przyszłość modeli Lotusa stanęła przed dużym znakiem zapytania. Bahar opracował pięcioletni plan na wprowadzenie nowych modeli do sprzedaży. Były to ambitne plany, które na tą chwilę zostały odłożone na półkę.

Lotus zaczął opracowywać własny silnik oraz skrzynię biegów tak by skupić się na wprowadzeniu nowego modelu, Esprita. W tym samym czasie Brytyjczycy udoskonalali dostępne już w sprzedaży Elise, Exige oraz Evorę. W przeciągu najbliższych tygodni powinniśmy poznać dalsze palny firmy DRB-Hicom co do marki Lotus. Wiemy, że nowym dyrektorem operacyjnym mianowano Aslama Farikullaha

Podobne wiadomości:

Lotus Evora 400 ląduje w Genewie

Lotus Evora 400 ląduje w Genewie

Premiery 2015-03-05

Crossover Lotusa lepszy niż Macan

Crossover Lotusa lepszy niż Macan

Aktualności 2015-07-02

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.