mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szef Skody z prestiżowym tytułem

Szef Skody z prestiżowym tytułem

Bernhard Maier, CEO marki Skoda, został doceniony przez German Design Council (GDC) tytułem Brand Manager of the Year 2017. Nagroda trafiła w jego ręce za wybitne osiagnięcia dla marki należącej do Grupy VW.

Szef Skody z prestiżowym tytułem

German Design Council wręczyło nagrodę Maierowi podczas salonu motoryzacyjnego we Frnakfurcie, w ramach Automotive Brand Contest, jednego z najważniejszych konkursów w świecie motoryzacji.

„Jestem zachwycony tą wyjątkową nagrodą, którą chętnie przyjmuję jako przedstawiciel całego zespołu Skoda” - powiedział Bernhard Maier we wtorkowy wieczór, podczas uroczystości, która odbyła się na początku Międzynarodowego Salonu Samochodowego (IAA) we Frankfurcie. „W ramach nowego, globalnego zarządzania marką nie tylko wprowadziliśmy nowe, wielkie produkty takie jak Skoda Kodiaq i nowa Skoda Karoq, ale także wyostrzyliśmy i urzeczywistniliśmy charakter marki Skoda we wszystkich wymiarach”.

Konkurs Automotive Brand Contest jest organizowany corocznie prze GDC i zyskuje na znaczeniu od pierwszej edycji, która miała miejsce w 2011 roku. Niezależny zespół ekspertów decydujących o przyznaniu nagród składa się z przedstawicieli świata mediów, designu oraz komunikacji marki, zainteresowanych światem motoryzacyjnym.

To nie pierwsza nagroda dla czeskiego producenta wręczona przez GDC. Skoda otrzymała już kilka nagród od GDC za wybitne projekty: w 2015 roku Skoda Superb zdobyła nagrodę "Best of Best" w kategorii "Exterior Volume Brand"; Skoda Octavia (2013) i Skoda Rapid Spaceback (2014) już wcześniej wygrały międzynarodowy konkurs.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Skoda
Tematy w artykule: Skoda

Podobne wiadomości:

Skoda Karoq nagrodzona za design

Skoda Karoq nagrodzona za design

Aktualności 2017-10-16

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Sportowa Skoda Karoq już za dwa lata

Aktualności 2017-10-05

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic