mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szyberdachy z Wrześni

Szyberdachy z Wrześni

Firma Inalfa Roof Systems otworzy nowy zakład produkcyjny w okolicach Wrześni. Firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych na całym świecie i specjalizuje się w produkcji elementów dla renomowanych marek samochodowych. W Polsce powstanie fabryla szyberdachów.

Szyberdachy z Wrześni
Produkcja powinna ruszyć na poczatku 2014 roku. W pierwszym etapie zatrudnienie w fabryce ma znaleźć około 20 osób. Firma juz rozpoczęła rekrutację. Spółka planuje zwiększyc zatrudnienie po uruchomieniu produkcji.

Inalfa Roof Systems jest jednym z największych dostawców szyberdachów na świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii. Swoje fabryki posiada również na Słowacji, w USA, w Korei Południowej, Chinach, Brazylii, Meksyku i Japonii.

Firma zajmuje się projektowaniem, udoskonalaniem i składaniem systemów dachowych dla przemysłu automotive. Ich pierwszymi klientami byli Jaguar i Rover. Firma szybko zdobyła zaufanie takich producentów aut jak SAAB, Fiat, Chrysler, GM i Volvo. W sumie Inalfa Roof Systems zatrudnia ponad 2000 pracowników. 
Tematy w artykule: wielkopolskie

Podobne wiadomości:

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe - podpisano umowę

Droga S5 Wronczyn-Kościan Południe -...

Polskie drogi 2016-04-14

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross