Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szyberdachy z Wrześni

Szyberdachy z Wrześni

Firma Inalfa Roof Systems otworzy nowy zakład produkcyjny w okolicach Wrześni. Firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych na całym świecie i specjalizuje się w produkcji elementów dla renomowanych marek samochodowych. W Polsce powstanie fabryla szyberdachów.

Szyberdachy z Wrześni
Produkcja powinna ruszyć na poczatku 2014 roku. W pierwszym etapie zatrudnienie w fabryce ma znaleźć około 20 osób. Firma juz rozpoczęła rekrutację. Spółka planuje zwiększyc zatrudnienie po uruchomieniu produkcji.

Inalfa Roof Systems jest jednym z największych dostawców szyberdachów na świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii. Swoje fabryki posiada również na Słowacji, w USA, w Korei Południowej, Chinach, Brazylii, Meksyku i Japonii.

Firma zajmuje się projektowaniem, udoskonalaniem i składaniem systemów dachowych dla przemysłu automotive. Ich pierwszymi klientami byli Jaguar i Rover. Firma szybko zdobyła zaufanie takich producentów aut jak SAAB, Fiat, Chrysler, GM i Volvo. W sumie Inalfa Roof Systems zatrudnia ponad 2000 pracowników. 
Tematy w artykule: wielkopolskie

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Twórca DSG pozywa koncern VW
Twórca DSG pozywa koncern VW
Szefostwo koncernu Volkswagen nie ma łatwego życia przez ostatni rok. Cały czas ciągnie się afera Dieselgate, a do listy problemów dołączył były szef marki Bentley i Bugatti, który pozwał niemieckiego producenta do sadu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj