mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szyberdachy z Wrześni

Szyberdachy z Wrześni

Firma Inalfa Roof Systems otworzy nowy zakład produkcyjny w okolicach Wrześni. Firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych na całym świecie i specjalizuje się w produkcji elementów dla renomowanych marek samochodowych. W Polsce powstanie fabryla szyberdachów.

Szyberdachy z Wrześni
Produkcja powinna ruszyć na poczatku 2014 roku. W pierwszym etapie zatrudnienie w fabryce ma znaleźć około 20 osób. Firma juz rozpoczęła rekrutację. Spółka planuje zwiększyc zatrudnienie po uruchomieniu produkcji.

Inalfa Roof Systems jest jednym z największych dostawców szyberdachów na świecie. Siedziba główna firmy znajduje się w Holandii. Swoje fabryki posiada również na Słowacji, w USA, w Korei Południowej, Chinach, Brazylii, Meksyku i Japonii.

Firma zajmuje się projektowaniem, udoskonalaniem i składaniem systemów dachowych dla przemysłu automotive. Ich pierwszymi klientami byli Jaguar i Rover. Firma szybko zdobyła zaufanie takich producentów aut jak SAAB, Fiat, Chrysler, GM i Volvo. W sumie Inalfa Roof Systems zatrudnia ponad 2000 pracowników. 
Tematy w artykule: wielkopolskie

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Skoda Karoq - oto następca Yeti!
Po ośmiu latach przyszedł czas na następcę Skody Yeti. Nowy model zmienił się tak bardzo, że otrzymał nową nazwę - Karoq. Znamy już pierwsze szczegóły na temat kompaktowego SUV-a z Mlada Boleslav.