mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szybka dostawa dla motocyklistów

Szybka dostawa dla motocyklistów

Firma Suzuki Motor Poland wprowadziła nowy system zamawiania części z magazynu przez dealerów w Polsce, co znacznie skróci czas oczekiwania na zamawianą część.

Każdy klient, który zamówi w salonie Suzuki dowolną część do swojego motocykla, będzie mógł ją odebrać w tym samym salonie już po 3 dniach roboczych, a nawet po 48 godzinach, o ile zamówienie zostało złożone do godziny 12.00.

Nowy system zamawiania części umożliwia bardzo szybki przepływ zamówień. Zamówienie trafia dzięki systemowi on-line bezpośrednio od dealera do centralnego magazynu Suzuki w Europie, który mieści się w Niemczech. Dealerzy Suzuki otrzymali specjalne oprogramowanie do obsługi nowego systemu oraz zostali przeszkoleni w tym zakresie. System umożliwia także każdemu dealerowi bezpośredni wgląd do stanów magazynowych w Niemczech, żeby stwierdzić, czy dana część jest dostępna. Dodatkowo nowy system ograniczył koszty, a dzięki temu sprowadzane części będą dostępne w bardziej atrakcyjnych cenach.

"Wcześniej zamówienie od dealera trafiało najpierw do Suzuki Motor Poland, tam było weryfikowane, a następnie przesyłane do Suzuki International Europe, co wydłużało czas oczekiwania na dostawę. Dzięki wprowadzeniu nowego systemu nie tylko skróciliśmy czas realizacji zamówień ale także zminimalizowaliśmy ryzyko powstania pomyłek w zamówieniu, bo nie przechodzą one przez kilka kolejnych osób." – powiedział Paweł Iwanicki z Suzuki Motor Poland. – "W efekcie czas dostaw został znacznie skrócony, a ceny zostały obniżone w niektórych przypadkach nawet o 30%."

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic