mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Szykuje się kolejna "Noc Cudów"

Szykuje się kolejna "Noc Cudów"

Już po raz trzeci w salonach Fiata w naszym kraju odbędzie się "Noc Cudów". W dniach 28 i 29 maja będzie można wybrać się do salonów z samochodami tej włoskiej marki przez całą dobę. I w dodatku liczyć na specjalne upusty.

Szykuje się kolejna
"Noc Cudów" to wyjątkowa akcja promocyjna Fiata. Raz w roku salony Fiata są czynne całą dobę i w tym czasie dostępne są wyjątkowe oferty na zakup nowych samochodów osobowych marki Fiat.

Kolejna odsłona akcji promocyjnej Fiata odbędzie się już w piątek i sobotę 28 i 29 maja. Przez 24 godziny non stop klienci mogą skorzystać z korzystnej oferty: kredytu 0% przez 5 lat bez wpłaty własnej na nowe samochody osobowe Fiata. Ta atrakcyjna oferta promocyjna, umożliwia zatem klientowi "wyjechanie" z salonu nowym Fiatem bez angażowania w zakup własnych środków, jednocześnie umożliwiając spłatę kredytu przez 5 lat bez naliczanych odsetek.

Podczas "Nocy Cudów" w salonach Fiata, alternatywnie do kredytu 5 lat 0%, klienci mogą skorzystać z wysokich rabatów na nowe samochody Fiata. Ceny "bestsellerów" Fiata wyglądają następująco:
- Panda od 23.990 zł
- Punto Classic od 29.990 zł
- Bravo od 43.990 zł
- w przypadku modelu Croma rabat sięga do 19.500 zł.

Modele Grande Punto, Punto Evo i Linea objęte są rabatem w wysokości do 8.000 zł. Zakup Fiata Sedici lub Doblo podczas tych dwóch dni to oszczędność do 6.500 zł.

Warto przypomnieć, że podczas Nocy Cudów organizowanej w salonach Fiata w poprzednich latach, za każdym razem sprzedaż samochodów sięgała ok. 1 000 sztuk w 24 godziny.

Podobne wiadomości:

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Fiat Tipo S-Design już w polskich salonach

Aktualności 2017-08-30

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Fiat Panda: City Cross i 4x4 w ofercie

Aktualności 2017-07-04

Komentuj:

~abba 2010-05-25

nie opowiadaj bajek, że "kumpel radzi kredyt z getinu" powiedz po prostu, że pracujesz w getinie i żyjesz ze sprzedaży ich kredytów oraz, że chciałbyś je wszystkim polecić, bo właśnie planujesz wakacje i brakuje ci kasy na ich sfinansowanie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.