mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TOP TEN mojeauto.pl - Chevrolet na pozycji lidera

TOP TEN mojeauto.pl - Chevrolet na pozycji lidera

Nie mamy jeszcze oficjalnych wyników sprzedaży Chevroletów w Polsce, ale jeśli choć w części popularność tej marki przełoży się na jej sprzedaż, można będzie tu mówić o dużym sukcesie rynkowym.

Już po raz siódmy z rzędu na jednym z pierwszych dwóch miejsc listy TOP TEN mojeauto.pl zasiada Chevrolet Lacetti (w tym tygodniu na drugim miejscu). Model Aveo także ma powód do dumy: od trzech tygodni zajmuje pierwsze miejsce w rankingu najbardziej popularnych modeli mojeauto.pl.

W tym tygodniu na trzecim miejscu uplasował się nowy Peugeot 407, który jest klasyfikowany w rankingu piąty raz. Już wydawało się, że nie będzie się on cieszył popularnością wśród Internautów (przypomnijmy, że trzy tygodnie temu nie znalazł się on w pierwszej dziesiątce), jednak od tego czasu konsekwentnie pnie się w górę. W ubiegłym tygodniu zajął piąte, a w tym trzecie miejsce. Zobaczymy, co przyniesie następny tydzień.

Lista TOP TEN mojeauto.pl - najbardziej popularne modele w dniach 7-13.06.2004

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
7-13.06.2004
1

Chevrolet Aveo

bez zmian
2

Chevrolet Lacetti

bez zmian
3

Peugeot 407

+ 2
4

Skoda Fabia

+ 5
5

Ford Focus

- 2
6

Skoda Octavia

bez zmian
7

Toyota Corolla

- 3
8

Honda Civic

+ 3
9

Ford Mondeo

- 2
10

Opel Astra III

bez zmian
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.