mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TOP TEN mojeauto.pl - Golf V po raz pierwszy

TOP TEN mojeauto.pl - Golf V po raz pierwszy

W tym tygodniu po raz pierwszy na liście TOP TEN mojeauto.pl pojawił się Volkswagen Golf V. Jest to debiut nie tylko modelu ale i marki - wcześniej żaden samochód tego koncernu nie zdołał przebić się do pierwszej dziesiątki.

Oficjalna premiera Volkswagena Golfa V odbyła się 8 lutego 2004 roku. Po prawie dwóch miesiącach auto trafiło do pierwszej dziesiątki samochodów budzących największe zainteresowanie Internautów. Czy jego popularność będzie rosła? Zobaczymy, co przyniesie następny tydzień...

Poza tym w rankingu odbyło się bez niespodzianek. Ford Focus dalej znajduje się na pozycji lidera a Skoda Fabia utrzymała swoją dobrą drugą pozycję sprzed tygodnia.

Na uwagę może zasługuje jeszcze Honda Civic - zajęła siódme miejsce i przełamała tendencję spadkową. W zeszłym tygodniu znalazła się na 10. miejscu i wyglądało na to, że nie zobaczymy jej w następnym rankingu. 

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
22-28.03.2004
1

Ford Focus

bez zmian
2

Skoda Fabia

bez zmian
3

Toyota Corolla

bez zmian
4

Renault Megane II

+ 1
5

Ford Mondeo

- 1
6

Toyota Avensis

+ 2
7

Honda Civic

+ 3
8

Peugeot 307

- 1
9

Toyota Yaris

bez zmian
10

Volkswagen Golf V

+ 6
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
Plebiscyt Best Cars 2019 ? zagłosuj!
W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną ? nowe Subaru XV!