mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TOP TEN mojeauto.pl - już trzy modele Chevroleta na liście

TOP TEN mojeauto.pl - już trzy modele Chevroleta na liście

Po raz pierwszy w rankingu TOP TEN mojeauto.pl znalazły aż trzy modele Chevroleta. Dzięki temu wyrównał on rekord Toyoty pod względem liczby modeli w pierwszej dziesiątce rankingu, która do tej pory jako jedyna mogła poszczycić się takim wynikiem.

Oprócz modelu Aveo i Lacetti, które pozostały na swoich miejscach z zeszłego tygodnia, aż o 12 pozycji w górę przesunął się Chevrolet Evanda. Jest to najdroższy model Chevroleta dostępny w Polsce. Można go nabyć tylko w jednej wersji silnikowej, z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

Jeszcze tydzień temu na liście TOP TEN mojeauto.pl mogliśmy znaleźć Toyotę Corollę, Avensis i Yaris. W tym tygodniu został już tylko jeden model tej marki: Corolla zajęła czwarte miejsce, co oznacza spadek o 1 pozycję w porównaniu do zeszłego tygodnia.

Do pierwszej dziesiątki powróciły dwa modele, które co prawda niedawno pojawiły się na polskim rynku, ale ich popularność szybko spadła. Peugeot 407 awansował aż o siedem pozycji, a Opel Astra III o jedną.

TOP TEN mojeauto.pl - lista dziesięciu najbardziej popularnych modeli w tygodniu 31.05-06.06.2004:

TOP TEN* mojeauto.pl
Tydzień:
31.05-06.06.2004
1

Chevrolet Aveo

bez zmian
2

Chevrolet Lacetti

bez zmian
3

Ford Focus

+ 2
4

Toyota Corolla

- 1
5

Peugeot 407

+ 7
6

Skoda Octavia

+ 1
7

Ford Mondeo

+ 1
8

Chevrolet Evanda

+ 12
9

Skoda Fabia

- 5
10

Opel Astra III

+ 1
* na podstawie oglądalności serwisu
Auta Nowe w mojeauto.pl
 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Mocna końcówka roku dla Skody
Mocna końcówka roku dla Skody
Listopad był kolejnym, bardzo dobrym miesiącem dla Skody na polskim rynku. Czeska marka poprawiła  wynik aż o 30,2% od tego w analogicznym okresie w roku poprzednim oraz 15,8% lepszy od wyniku z poprzedzającego października.