Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRANSSYBERIA - dzień 12 i 13

TRANSSYBERIA - dzień 12 i 13

Czasami mam nieodparte wrażenie, że nad naszymi samochodami nieustannie wisi wielka, czarna chmura, która ciągnie się za nami od początku rajdu. Gdziekolwiek się nie ruszymy zawsze pada

TRANSSYBERIA - dzień 12 i 13

Humory poprawiała nam także wizja następnego dnia. W niedzielę był zaplanowany rejs po jeziorze Bajkał. Nie do końca dopisywała nam pogoda, ponieważ znowu padał deszcz. Czasami mam nieodparte wrażenie, że nad naszymi samochodami nieustannie wisi wielka, czarna chmura, która ciągnie się za nami od początku rajdu. Gdziekolwiek się nie ruszymy zawsze pada.

Na szczęście tego dnia nawet największa burza nie była w stanie popsuć nam nastrojów. Całą niedzielę spędziliśmy „na wodzie”. Wspólny rejs był znakomitą okazją do pogłębienia znajomości z innymi uczestnikami rajdu. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w tak szerokim gronie i mieliśmy szansę spokojnie porozmawiać. Podczas tego weekendu nie tylko mieliśmy możliwość pogłębienia znajomości z innymi załogami, ale przede wszystkim mogliśmy odpocząć i przygotować się psychicznie do kolejnych etapów rajdu. Wszyscy mamy świadomość, że te 12 dni, które spędziliśmy w trasie to dopiero rozgrzewka, a prawdziwe przeszkody zaczną się dopiero za Irkuckiem.

W poniedziałek czeka nas czwarty już odcinek specjalny, tym razem dość krótki. Typowy wyścig na czas po powierzchni szutrowej. Podejrzewam, że będzie nam dość ciężko, wrócić do „rajdowego” trybu życia, ale przyznam, że trochę już tęsknię za warkotem naszego silnika. W końcu w ciągu ostatni dni słyszałam go niezbyt często.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota Hilux Evo - bestia gotowa na Rajd Dakar 2017
Toyota Hilux Evo - bestia gotowa na Rajd Dakar 2017
Toyota South Africa Motors i Toyota Gazoo Racing South Africa przedstawiają potwora, który powalczy o zwycięstwo w styczniowym Rajdzie Dakar 2017. Toyota Hilux Evo wyróżnia się m.in. siłą napędową kierową tylko na oś tylną.