mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRANSSYSTEM - nowe zlecenia dla światowych koncernów

TRANSSYSTEM - nowe zlecenia dla światowych koncernów

Firma TRANSSYSTEM, producent systemów transportu technologicznego, realizuje projekty dla największych światowych koncernów samochodowych: BMW, DaimlerChrysler, VW, General Motors, Fiat, Volvo, Peugeot, Renault, Toyota, Hyundai i wielu innych. W ostatnim czasie spółka z okolic Łańcuta podpisała kolejne znaczące kontrakty.

TRANSSYSTEM - nowe zlecenia dla światowych koncernów

Dla fabryki AUDI w Neckarsulm TRANSSYSTEM wykona bardzo nowatorską i złożoną technicznie linię końcowego montażu samochodów osobowych AUDI. Wartość tego kontraktu wykonywanego na zlecenie naszego wieloletniego klienta, firmę Fredenhagen, szacowana jest na ponad 2 mln Euro.

Z firmą Dürr spółka zrealizuje w fabryce Daimler Chrysler w niemieckim Düsseldorfie III etap kontraktu obejmujący produkcję, dostawę i montaż konstrukcji pod przenośnik EHB. Wartość tego zlecenia to ponad 172 tys. Euro. Także na zlecenie firmy Dürr TRANSSYSTEM wykona dla fabryki Fiata we włoskim Cassino kompletne montaże mechaniczne oraz system transportu nowego modelu fiata.

Wspólnie z firmą Eisenmann TRANSSYSTEM wykona montaż lakierni o łącznej wartości 183 tys. Euro w miejscowości PSA Caen oraz dostarczy 120 ton konstrukcji stalowej pod przenośnik P&F do lakierni w miejscowości Sur Viennes (Linde) o wartości 88 tys. Euro.

Ponadto z firmy Dürr Poland TRANSSYSTEM otrzymał zamówienie na wykonanie oprogramowania do 5 sterowników Mitsubishi dla systemu transportu technologicznego w nowobudowanej lakierni dla zakładów Hyundai. Następny etap to uruchomienie opracowanego oprogramowania na budowie Hyundai w Indiach. Wartość obydwu etapów to ponad 270 tys. złotych.

TRANSSYSTEM jest jednym z największych producentów i dostawców systemów transportu technologicznego i linii przemysłowych w Europie. Większość swoich produktów i usług firma lokuje w branży motoryzacyjnej.

Przeczytaj także:

Różnorodność nowych kontraktów (2006-05-29)

Nowy kontrakt TRANSSYSTEM-u na Ukrainie (2006-03-24)

 

 

 


Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe...

Polskie drogi 2016-02-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Karoq nagrodzona za design
Skoda Karoq nagrodzona za design
Czytelnicy magazynu "Auto Motor und Sport" uznali Skodę za najlepiej zaprojektowanego, kompaktowego SUV-a na rynku. Czeski model zdobył 28,7 proc. głosów i pokonał aż siedemnastu rywali.