mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRI Poland najlepszym dostawcą

TRI Poland najlepszym dostawcą

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) nagrodziła firmę TRI (Poland) z Wolbromia za jakość w kategorii części funkcjonalnych. Samochody marki Toyota AYGO, Peugeot 107 oraz Citroën C1 jeżdżące po całej Europie mają instalowane części produkowane w wolbromskim zakładzie.

TRI Poland najlepszym dostawcą
Nagrodzono 21 dostawców tej fabryki, min. BOSCH, Denso, Siemens, Valeo. Jednak głównym zwycięzcą okazała się właśnie TRI (Poland) Sp. z o.o.

Prezes TRI (Poland) Pan Takahisa Kato odebrał także dwie nagrody od Toyoty: za Dostawy (Supply) oraz za zarządzanie projektami (Project management). Na szczególną uwagę zasługuje wyróżnienie w kategorii Dostaw -TRI (Poland) Sp.z o.o. znalazła się w gronie 6-ciu najlepszych firm pośród ponad 300 europejskich kooperantów największego producenta samochodów na świecie. To juz czwarte wyróżnienia dla firmy TRI (Poland).

Przyznane nagrody niewątpliwie są szansą na nowe projekty i zamówienia dla wolbromskiego zakładu, a tym samym szansą na jego dalszy rozwój.   

TRI (Poland) to firma należąca do światowej grupy producentów części samochodowych TOKAI RUBBER INDUSTRIES GROUP. Koncern TOKAI powstał w Japonii w 1929 roku i szybko stał się liderem w produkcji części antywibracyjnych. Produkcja TRI obejmuje części do: samochodów, sprzętu transportowego, maszyn przemysłowych oraz maszyn górniczych. TRI dostarcza podzespoły dla przemysłu IT.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat A4Go

Autostrada A4 - Elektroniczny pobór opłat...

Polskie drogi 2016-07-01

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką

Polskie drogi 2018-02-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.