mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRI Poland najlepszym dostawcą

TRI Poland najlepszym dostawcą

TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) nagrodziła firmę TRI (Poland) z Wolbromia za jakość w kategorii części funkcjonalnych. Samochody marki Toyota AYGO, Peugeot 107 oraz Citroën C1 jeżdżące po całej Europie mają instalowane części produkowane w wolbromskim zakładzie.

TRI Poland najlepszym dostawcą
Nagrodzono 21 dostawców tej fabryki, min. BOSCH, Denso, Siemens, Valeo. Jednak głównym zwycięzcą okazała się właśnie TRI (Poland) Sp. z o.o.

Prezes TRI (Poland) Pan Takahisa Kato odebrał także dwie nagrody od Toyoty: za Dostawy (Supply) oraz za zarządzanie projektami (Project management). Na szczególną uwagę zasługuje wyróżnienie w kategorii Dostaw -TRI (Poland) Sp.z o.o. znalazła się w gronie 6-ciu najlepszych firm pośród ponad 300 europejskich kooperantów największego producenta samochodów na świecie. To juz czwarte wyróżnienia dla firmy TRI (Poland).

Przyznane nagrody niewątpliwie są szansą na nowe projekty i zamówienia dla wolbromskiego zakładu, a tym samym szansą na jego dalszy rozwój.   

TRI (Poland) to firma należąca do światowej grupy producentów części samochodowych TOKAI RUBBER INDUSTRIES GROUP. Koncern TOKAI powstał w Japonii w 1929 roku i szybko stał się liderem w produkcji części antywibracyjnych. Produkcja TRI obejmuje części do: samochodów, sprzętu transportowego, maszyn przemysłowych oraz maszyn górniczych. TRI dostarcza podzespoły dla przemysłu IT.

Podobne wiadomości:

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Ruch wahadłowy na Zakopiance

Polskie drogi 2017-07-31

S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

S52 i S16 - nowe drogi ekspresowe W Polsce

Polskie drogi 2016-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek? Jak przygotować samochód do jazdy w zimowy poranek?