mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca

TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca

Firma TRI (Poland) w Wolbromiu została po raz kolejny wyróżniona nagrodą dla dostawcy TME (Toyota Motor Europe) za rok 2010 w kategoriach „Jakość” i „Zarządzanie Projektami”. TRI (Poland) od 2001 roku utrzymuje pozycję czołowego dostawcy Toyoty, wśród kilkuset europejskich dostawców. Ponadto
W marcu fabryka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) również nagrodziła firmę z Wolbromia.

TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca
- Otrzymaliśmy nagrodę „Supplier Performance Award” za jakość produktów oraz terminowość dostaw (TRP znalazła się wśród 10 najlepszych dostawców TPCA). Przyznane nagrody są dowodem uznania dla rozwoju i starań pracowników naszej firmy. Potwierdzają wysoką jakość produkowanych w Wolbromiu części, świadczą  o postawie i zaangażowaniu załogi. Jestem zadowolony, że nasi klienci docenili naszą ciężką pracę. Szczególnie cieszę się z uznania za jakość naszych produktów, ponieważ priorytetem jest dla nas produkcja części najlepszej jakości” powiedział Takanobu Nanno – prezes zarządu TRI (Poland).

Podobne wiadomości:

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.