mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca

TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca

Firma TRI (Poland) w Wolbromiu została po raz kolejny wyróżniona nagrodą dla dostawcy TME (Toyota Motor Europe) za rok 2010 w kategoriach „Jakość” i „Zarządzanie Projektami”. TRI (Poland) od 2001 roku utrzymuje pozycję czołowego dostawcy Toyoty, wśród kilkuset europejskich dostawców. Ponadto
W marcu fabryka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) również nagrodziła firmę z Wolbromia.

TRI po raz kolejny jako najlepszy dostawca
- Otrzymaliśmy nagrodę „Supplier Performance Award” za jakość produktów oraz terminowość dostaw (TRP znalazła się wśród 10 najlepszych dostawców TPCA). Przyznane nagrody są dowodem uznania dla rozwoju i starań pracowników naszej firmy. Potwierdzają wysoką jakość produkowanych w Wolbromiu części, świadczą  o postawie i zaangażowaniu załogi. Jestem zadowolony, że nasi klienci docenili naszą ciężką pracę. Szczególnie cieszę się z uznania za jakość naszych produktów, ponieważ priorytetem jest dla nas produkcja części najlepszej jakości” powiedział Takanobu Nanno – prezes zarządu TRI (Poland).

Podobne wiadomości:

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

S5 Poznań-Wrocław - podpisano ostatnią umowę

Polskie drogi 2016-05-18

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

S5 Leszno Południe-Kaczkowo - podpisano umowę

Polskie drogi 2016-05-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką
Japoński koncern rozpoczyna prace nad ciężarówką napędzaną ogniwami paliwowymi. Jest to kolejny pojazd Toyoty po autobusie FC Bus wykorzystujący innowacyjną technologię.