mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TRI po raz szósty w gronie najlepszych dostawców Toyoty

TRI po raz szósty w gronie najlepszych dostawców Toyoty

Firma TRI z Wolbromia została wyróżniona srebrną nagrodą wśród najlepszych europejskich dostawców Toyoty za rok 2009 w kategorii terminowość dostaw. Ponadto firma TRI została uhonorowana wyróżnieniem “Certificate of Recognition” dla 20 najlepszych dostawców w kategorii zarządzania projektami.

TRI po raz szósty w gronie najlepszych dostawców Toyoty
TRI (Poland) od 2004 roku utrzymuje pozycję jednego z 6 czołowych dostawców wśród 350 europejskich dostawców Toyoty. Potwierdzeniem tak wysokiej pozycji są zdobywane na przestrzeni lat nagrody: 2004 za jakość, 2005 za jakość, 2006 za jakość oraz zarządzanie projektami, 2007 za terminowość dostaw, 2008 złota nagroda za terminowość dostaw.

Po odebraniu nagrody, Takahisa Kato, prezes zarządu TRI (Poland), powiedział: „cieszymy się, że nasza praca została doceniona. Ten rok jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy jubileusz 10 lecia działalności firmy. Utrzymanie pozycji jednego z najlepszych dostawców nie byłoby jednak możliwe bez sumiennej pracy naszych pracowników. Dlatego przy tej okazji dziękuję wszystkim pracownikom za zaangażowanie”.

TRI (Poland) to firma należąca do światowej grupy producentów części samochodowych TOKAI RUBBER INDUSTRIES GROUP. Koncern TOKAI powstał w Japonii w 1929 roku i szybko stał się liderem w produkcji antywibracyjnych. Siedziba firmy znajduje się w Komaki City. Produkcja TRI obejmuje części do: samochodów, sprzętu transportowego, maszyn przemysłowych oraz maszyn górniczych. TRI dostarcza podzespoły dla przemysłu IT.

Podobne wiadomości:

Sportowa marka od Toyoty

Sportowa marka od Toyoty

Aktualności 2016-11-28

Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką

Toyota pracuje nad wodorową ciężarówką

Ciężarówki i Autobusy 2016-11-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Prześlij zdjęcie i zagraj o jedną z 30 nagród
Konkurs na 25-lecie magazynu "auto motor i sport". Zrób sobie zdjęcie z jubileuszowym wydaniem magazynu i prześlij je do nas koszystając z formularza na stronie. Masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród. Weź udział!
Wydania cyfrowe auto motor i sport Wydania cyfrowe auto motor i sport