mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > TVR wznawia przyjmowanie zamówień

TVR wznawia przyjmowanie zamówień

Dopiero co pisaliśmy o potencjalnym powrocie marki TVR, a już ruszają zamówienia na nowe pojazdy! Klienci stoją w kolejce po auta... których jeszcze nie widzieli.

TVR wznawia przyjmowanie zamówień
Brytyjska marka TVR to już motoryzacyjna legenda. Każdy fan sportowych wozów dobrze pamięta dziwaczne coupe i klasyczne roadstery, jednak od 10 lat firma nie stworzyła ani sztuki. Od kilku lat pojawiały się spekulacje na temat powrotu marki do świata żywych, ale kończyło się zawsze tak samo. Po ostatnich doniesieniach, o których informowaliśmy niecały miesiąc temu, fani marki mieli jednak spore nadzieje - do pracy nad nowymi TVR-ami zabrał się sam Gordon Murray.

Zagorzałych (i bogatych) miłośników firmy z Blackpool nie trzeba było długo przekonywać - rozdzwoniły się telefony z prośbami o przyjęcie zaliczki. Zanim przekazano jakiekolwiek dane odnośnie nowych modeli. Zanim ktokolwiek ujrzał choćby szkice ich karoserii. Przyjmowane są zaliczki w wysokości 5000 funtów, a członkowie stowarzyszenia TVR Car Club mają promocję - 2500 funtów wpisowego.

Konta bankowe TVR Cars zostaną otwarte 7 lipca. "Byliśmy kompletnie zaskoczeni reakcją na planowane nowe auto. Nasze telefony i strony internetowe przestały działać z przeciążenia po opublikowaniu wiadomości o wznowieniu prac nad nowym modelem" - informuje John Chasey z zarządu firmy TVR. Auto będzie gotowe w 2017 roku, a wspomniana współpraca z konstruktorem wyścigowych wozów, Gordonem Murrayem, zaowocowała m.in. decyzją o zastosowaniu w nim silnika V8 od firmy Cosworth. Jego początkowa produkcja będzie ściśle limitowana, więc przyszli właściciele muszą uzbroić się w cierpliwość.
Tematy w artykule: TVR

Podobne wiadomości:

TVR zdradza szczegóły

TVR zdradza szczegóły

Samochody luksusowe 2010-04-30

TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach

TVR zapowiada pierwszy model po 12 latach

Aktualności 2017-07-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active
Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskich halach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku. Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.