mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tajemniczy koncept Land Rovera

Tajemniczy koncept Land Rovera

O tym, że wraz z nastaniem kolejnych lat marka Land Rover zamierza stopniowo przekształcać swój wizerunek już wiadomo. W ramach tych planów producent zamierza poszerzyć grono klientów o osoby młode, poprzez wprowadzenie serii off-roadowych aut o nadwoziu coupe.

Tajemniczy koncept Land Rovera

Jednym z tych samochodów będzie z pewnością nowy model ukrywany jak na razie pod nazwą kodową Land Rover TT. Według nieoficjalnych informacji, to właśnie ten samochód będzie kluczowym rozgrywającym, jeśli chodzi o sprowadzenie młodszej ekipy do elitarnego grona użytkowników aut marki Land Rover. Cechą charakterystyczną samochodu jest niski i prosty profil dachu, a także bardzo wysoki prześwit. Trzydrzwiowa wersja znajdzie się najprawdopodobniej w zestawieniu serii "mniejszych" Freelander`ów. Producent  zamierza stworzyć taką podgrupę do 2013 roku.

Nowe modele odświeżą gamę marki i uczynią te auta bardziej przystępnymi w stosunku do poprzednich kilkunastu lat. Pewne próby w tym kroku były powoli dokonywane przez ostatnie lata, lecz teraz cała akcja nabierze większego rozmachu. Prezentowane obok szkice trzydrzwiowego modelu o nadwoziu coupe prezentują wygląd samochodu, którego wersja produkcyjna może się pojawić nawet za osiemnaście miesięcy.

Czytaj także:

Land Rover zmienia projektanta (2006-08-17)

Defender wchodzi w XXI wiek (2006-08-23)


Podobne wiadomości:

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Land Rover Discovery 2017 – nowe wieści

Aktualności 2016-09-15

Land Rover Defender powróci?

Land Rover Defender powróci?

Aktualności 2016-07-15

Komentuj:

~poolak maly 2006-12-30

Ciekawe czy beda tak brzydkie jak te ostatnie modele Diskavery 3 i Range Rovery ,co z tego ze sa dosc dobre jak sa paskudne.

~cyb 2006-12-21

cos mi sie wydaje, ze w tym przypadku to nie rzadza pieniadza, ale chec przetrwania.

~lutek 2006-12-21

land rover the best jesli chodzi o terenowki, ale widze ze żądza pieniądza sprawia iż wszystkie marki wchodza w segmenty do tej pory przez nie nie uczęszczane

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka
Via Baltica - wielu chętnych na budowę odcinka
Aż pięć firm i konsorcjów stanęło do przetargu o budowę odcinka drogi S61 Via Baltica. Chodzi o fragment na odcinku od Śniadowa do obwodnicy Łomży.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech