mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Za nami pierwsze show z cyklu Monster X Tour. Impreza odbyła się 01.06 na łódzkiej Atlas Arenie. Widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliska wielkim Monster X Truckom, motocyklom i quadom.

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Podczas imprezy wielkie ciężarówki rywalizowały ze sobą wyskakując wysoko w powietrze ponad wrakami. Ulubioną konkurencją publiczności był freestyle, czyli moment kiedy ciężarówki pokazują maksimum swoich możliwości!

Nie obyło się bez kraks – podczas pierwszego pokazu spektakularnie wywrócił się Bigfoot, a w trakcie drugiego dachował Reverce Racer. 

Show dopełniły powietrzne akrobacje motocyklistów z Crusty Demons oraz ekstremalnie szybkie wyścigi quadów z grupy Quad Speedway Poland.

Tych którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym emocjonującym show, zapraszamy na kolejne, które odbędą się 7.06 w Krakowie oraz 14.06 we Wrocławiu. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, GRUPON, www.makroconcert.pl oraz w Salonach Empik.

 

Tematy w artykule: Monster Truck Monster X Tour

Podobne wiadomości:

Monster X Tour Atlas Arena Łódź

auto motor i sport 0000-00-00

Pierwszy event Monster X Tour już za nami. 1.06 w Łodzi widzowie mogli podziwiać wielkie monster tracki i niesamowite pokazy motocyklowe. Następne Monster X Tour - 7.06 w Krakowie oraz 14.06 we Wrocławiu.

Konkurs - mamy wejściówki na Monster X Tour

Konkurs - mamy wejściówki na Monster X Tour

Aktualności 2014-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.