mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Za nami pierwsze show z cyklu Monster X Tour. Impreza odbyła się 01.06 na łódzkiej Atlas Arenie. Widzowie mieli szansę przyjrzeć się z bliska wielkim Monster X Truckom, motocyklom i quadom.

Tak wyglądał Monster X Tour w Łodzi!

Podczas imprezy wielkie ciężarówki rywalizowały ze sobą wyskakując wysoko w powietrze ponad wrakami. Ulubioną konkurencją publiczności był freestyle, czyli moment kiedy ciężarówki pokazują maksimum swoich możliwości!

Nie obyło się bez kraks – podczas pierwszego pokazu spektakularnie wywrócił się Bigfoot, a w trakcie drugiego dachował Reverce Racer. 

Show dopełniły powietrzne akrobacje motocyklistów z Crusty Demons oraz ekstremalnie szybkie wyścigi quadów z grupy Quad Speedway Poland.

Tych którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w tym emocjonującym show, zapraszamy na kolejne, które odbędą się 7.06 w Krakowie oraz 14.06 we Wrocławiu. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, GRUPON, www.makroconcert.pl oraz w Salonach Empik.

 

Tematy w artykule: Monster Truck Monster X Tour

Podobne wiadomości:

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Aktualności 2012-12-10

Monster Jam już w sobotę

Monster Jam już w sobotę

Aktualności 2011-09-29

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.