mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Taniej dla posiadaczy starszych Renault

Taniej dla posiadaczy starszych Renault

Renault wprowadziło atrakcyjną ofertę dla właścicieli samochodów marki Renault starszych niż 4 lata (pierwsza rejestracja w 2004 roku lub wcześniej). Będzie taniej, nawet do 40%, na wybrane części i usługi.

Taniej dla posiadaczy starszych Renault
Wdrożony z końcem marca przez stacje serwisowe Renault program 4+ opiera się głównie na częściach zamiennych z gamy Motrio. Konkurencyjne ceny części i usług oraz 12-miesięczna gwarancja (dokładnie taka sama jak na części opatrzone znakiem Renault) sprawiają, że oferta Renault jest często bardziej atrakcyjna od oferty serwisów nieautoryzowanych.
    
W ofercie znajduje się szereg części, które ulegają zużyciu wskutek codziennej jazdy. Przykładowo, użytkownik starszego niż 4 lata Renault Clio lub Renault Thalia za zakup i wymianę przednich klocków hamulcowych zapłaci 199 zł (z podatkiem VAT). Kupno i wymiana przedniego kompletu tarcz i klocków kosztować będzie 410 zł.

Równie atrakcyjną ofertę usług i części Renault proponuje właścicielom starszych modeli Megane: komplet świec zapłonowych wraz z ich wymianą w cenie 95 zł dla Megane I i 130 zł dla Megane II. Zakup i wymiana przednich klocków hamulcowych to koszt 199 zł dla obydwu tych modeli, natomiast koszt kompletu przednich tarcz i klocków razem z ich wymianą to 595 zł.

Także właściciele starszych samochodów klasy wyższej, np. Laguny, mogą skorzystać z oferty serwisów Renault. Istotny ze względu na ekologię i zużycie paliwa, często jednak zaniedbywany przez użytkowników starszych pojazdów wkład filtra powietrza to koszt 80 zł wraz z jego wymianą. Zakup i wymiana kompletu świec zapłonowych to koszt 130 zł, przednich klocków – 199 zł, a kompletu przednich klocków i tarcz – 720 zł. Wszystkie podane ceny zawierają usługę obsługi i wymiany w autoryzowanym warsztacie Renault.

Podobne wiadomości:

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Renault Koleos - znamy polskie ceny

Aktualności 2017-04-25

Renault Grand Scenic – poprzeczka w górę

auto motor i sport 0000-00-00

Dla rodziny. Renault Grand Scénic oferuje teraz jeszcze więcej miejsca i jeszcze bardziej komfortowe i ustawne wnętrze niż poprzednik. O przyzwoitą dynamikę dba nowy benzynowy silnik turbo 1.4 o mocy 130 KM.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.