mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tańsze Corsa i Spark

Tańsze Corsa i Spark

GM Poland wprowadza do końca września br. kampanie promocyjne na najmniejsze modele dwóch swoich marek - Opel i Chevrolet.

Najtańszy Chevrolet Spark w wersji 0,8 6V Direct kosztować będzie teraz 27.900 zł, czyli o tysiąc mniej niż w standardowej ofercie.

Zobacz ceny i dostępne wersje Chevroleta Sparka

W przypadku Opla Corsy oferta promocyjna zależeć będzie od wybranej wersji. W przypadku najtańszej wersji Start nabywca może wybrać albo klimatyzację gratis razem z upustem cenowym w wysokości 1.000 zł, albo rabat w wysokości 4.500 zł.

Wersja Essentia oferowana jest albo z upustem w wysokości 4.000 zł, albo z tysiącem złotych zniżki i do wyboru klimatyzacją lub pakietem Wygodny gratis. Pakiet ten zawiera poduszkę powietrzną kierowcy, elektrycznie sterowane szyby z przodu, centralny zamek sterowany pilotem, zintegrowane z deską rozdzielczą radio CD i regulację wysokości fotela kierowcy.

Chętni na wersje Enjoy i Cosmo dostaną za darmo pakiet wyposażenie Komfortowy (klimatyzacja, radio CD, sterowanie radiem z kierownicy, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka) i rabat w wysokości 1.000 zł.

Zobacz ceny i dostępne wersje Opla Corsy

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.