Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
Serwis redagowany przez: Auto motor i sport
mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tańsze części zamienne do Forda

Tańsze części zamienne do Forda

W kwietniu br. firma Ford Polska znacznie obniżyła ceny oryginalnych części zamiennych przeznaczonych do napraw blacharsko-lakierniczych do starszych modeli samochodów, takich jak np. Ford Ka, Ford Fiesta, Ford Escort, Ford Mondeo oraz Ford Transit.

Obniżka cen nawet do 26% jest potwierdzeniem gotowości do współpracy z firmami ubezpieczeniowymi, zaś efekty tych działań w pierwszym rzędzie mają odczuć klienci. Obniżkami cen objęte są następujące części zamienne: zderzaki, poszycia drzwi, błotniki przednie, maski silnika, chłodnice, lampy przednie i osłony chłodnicy – to elementy, które najczęściej podlegają wymianie w trakcie naprawy powypadkowej. Redukcje cen dotyczą pojazdów z roczników od 1989 do 2000, w zależności od modelu i rodzaju części.

Wykorzystanie oryginalnych części zamiennych gwarantuje zgodność z najwyższymi normami bezpieczeństwa firmy Ford, zaś badania potwierdzają, że klienci wybierają części oryginalne z uwagi na gwarancję jakości wykonania. Podobnie warsztaty naprawcze wolą pracować na oryginalnych częściach, ponieważ klienci są bardziej zadowoleni, dopasowanie części jest znacznie lepsze, a naprawa jest wykonana szybciej i sprawniej.

Niniejsza obniżka cen części jest elementem szerszego programu działań firmy Ford związanego z działalnością blacharsko-lakierniczą. Ford Polska realizuje gruntowną przebudowę sieci naprawczej warsztatów blacharsko-lakierniczych, dostosowując ich jakość do najwyższych standardów rynkowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu
Kolejni producenci wycofują się z salonu w Paryżu
Aston Martin, Ford, Volvo, Rolls-Royce, a teraz Bentley i Lamborghini. Oto lista producentów, którzy zdecydowali się nie uczestniczyć w tegorocznej edycji salonu motoryzacyjnego w Paryżu.
Rozpoznaj modele Skody i wygraj Rozpoznaj modele Skody i wygraj