mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Tańszy serwis dla starszych aut

Tańszy serwis dla starszych aut

Właścicielom samochodów Renault starszych niż 4 lata serwisy Renault oferują usługi równie atrakcyjne cenowo, jak w nieautoryzowanych warsztatach, z zachowaniem najwyższej jakości.

Tańszy serwis dla starszych aut
Wdrażany obecnie przez stacje serwisowe Renault program 4+ jest adresowany do posiadaczy samochodów starszych niż 4 lata i opiera się głównie na częściach zamiennych z gamy Motrio. Konkurencyjne ceny części i usług oraz 12-miesięczna gwarancja (dokładnie taka sama jak na części opatrzone znakiem Renault) sprawiają, że oferta Renault jest często bardziej atrakcyjna od oferty serwisów nieautoryzowanych.
    
W ofercie znajduje się szereg części, które ulegają zużyciu wskutek codziennej jazdy. Przykładowo, użytkownik starszego niż 4 lata Renault Clio lub Renault Thalia za  zakup i wymianę przednich klocków hamulcowych – których nienaganny stan ma istotny wpływ na bezpieczeństwo jazdy – zapłaci 199 zł (już z podatkiem VAT). Kupno
i wymiana przedniego kompletu tarcz i klocków są możliwe za 429 zł. Zakup i wymiana tłumika to dla właściciela Thalii i Clio wydatek 313 zł, dla posiadacza Kangoo – 231 zł.

Równie atrakcyjną ofertę usług i części Renault proponuje właścicielom starszych modeli Megane: komplet świec zapłonowych wraz z ich wymianą w cenie 68 zł dla Megane I i 132 zł dla Megane II. Zakup i wymiana przednich klocków hamulcowych to koszt odpowiednio 199 zł i 246 zł, natomiast koszt kompletu przednich tarcz i klocków razem z ich wymianą to 465 zł i 633 zł.

Także właściciele starszych samochodów klasy wyższej, np. Laguny, mogą skorzystać z oferty serwisów Renault. Wymiana wkładu filtra powietrza – istotna ze względu na ekologię i zużycie paliwa, często jednak zaniedbywana przez użytkowników starszych pojazdów – to koszt 51 zł. Zakup kompletu świec zapłonowych to koszt 132 zł, przednich klocków – 260 zł, a kompletu przednich klocków i tarcz – 681 zł. Wszystkie podane ceny zawierają usługę profesjonalnej obsługi i wymiany.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Renault
Tematy w artykule: Renault

Podobne wiadomości:

Renault wzywa auta do serwisu

Renault wzywa auta do serwisu

Aktualności 2016-11-15

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Renault Megane RS - wyciekły pierwsze zdjęcia

Aktualności 2017-07-17

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.