mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi AMI rozpoczęte!

Targi AMI rozpoczęte!

Dniami prasowymi rozpoczęły się dziś (31.03.) Międzynarodowe Targi Samochodowe AMI Lipsk 2006. Ta największa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej impreza motoryzacyjna potrwa do 9 kwietnia.

Targi AMI rozpoczęte!

Targi Lipskie zasługują też w pełni na miano targów międzynarodowych. Podczas oficjalnego otwarcia, prezes Targow Lipskich,  Wolfgang Marzin, wielokrotnie powtarzał, iż oczekują przybycia wielu gości, m.in. z Polski oraz Czech.
 
Na wystawie widać też wyraźnie tendencje, jakie zachodzą w branży motoryzacjnej. Potwierdza to duża liczba tzw. ekologicznych modeli, zgodnie z hasłem "Pro saubere Luft" ("dla czystego powietrza"). Na stoiskach wielu marek można zapoznac się z najnowoczeniejszymi technologiami, które w niedalekiej przyszłości mogą zdominować rynek samochodowy. Największe szanse mają z pewnością modele hybrydowe, auta napędzane bioetanolem, gazem LPG oraz CNG.
 
Już wkrótce na naszych stronach zaprezentujemy prosto z Lipska obszerne galerie zdjęć prezentowanych modeli oraz relacje z najciekawszych wydarzeń tegorocznych targów AMI

Zapraszamy do serwisu specjalnego AMI Lipsk

Zobacz galerię zdjęć z targów AMI

Tematy w artykule: AMI

Podobne wiadomości:

AMI Lipsk 2012 w pigułce

AMI Lipsk 2012 w pigułce

Aktualności 2012-06-06

BMW przedstawia najnowszą serię 1

BMW przedstawia najnowszą serię 1

Premiery 2012-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.