mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi Autotec 2008 rozpoczęte

Targi Autotec 2008 rozpoczęte

W czeskim Brnie, w dniu wczorajszym dniem prasowym, rozpoczęły się targi samochodów użytkowych Autotec 2008. Od dziś do niedzieli (4-8.06) targi otwarte będą dla publiczności.

Targi Autotec 2008 rozpoczęte

Targi Autotec należą do największych tego typu imprez w naszej części Europy. Ich znaczenie potwierdza również fakt, iż zostały włączone do prestiżowego kalendarza wystaw Międzynarodowej Organizacji Producentów Samochodów O.I.C.A. Na wystawie można oczywiście znaleźć różnego rodzaju pojazdu użytkowe (ciężarówki, autobusy, dostawcze, samochody specjalne), ale również przyczepy i naczepy, części oraz oferty producentów w zakresie techniki serwisowej czy paliw, olejów bądź innych smarów.

Swoje oferty w halach wystawowych w Brnie prezentują wszyscy liczący się w branży producentów ciężarówek oraz samochodów dostawczych. Jednak poza dużymi pojazdami można znaleźć także liczną ofertę dużo mniejszych aut osobowych dostosowanych, dzięki zamontowaniu znanej u nas doskonale kratki, do pełnienia funkcji samochodu dostawczego.

Tereny targowe dla zwiedzających otwarte są od godz. 9.00 do 18.00, a w ostatni dzień trwania wystawy, tj. w niedzielę do godz. 17.00. Całodzienny bilet wstępu dla osoby dorosłej kosztuje 150 koron, bilet ulgowy zaś 80 koron (dzieci do 6 lat oraz niepełnosprawni bezpłatnie). Bilet rodzinny (tylko w weekend) obejmujący dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci kosztuje 150 koron. Parking niestrzeżony (przy bramie nr 4) kosztuje 25 koron/godz. Na innych parkingach za auto osobowe trzeba zapłacić 180 koron/dzień.

Zobacz więcej nt. wystawy Autotec 2008 

Tematy w artykule: Autotec

Podobne wiadomości:

Autotec 2008 - atrakcje i konferencje

Autotec 2008 - atrakcje i konferencje

Aktualności 2008-05-29

BRNOSAFETY 2008 - o bezpieczeństwie na Targach AUTOTEC

BRNOSAFETY 2008 - o bezpieczeństwie na...

Aktualności 2008-05-26

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.