mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi motoryzacyjne w Detroit

Targi motoryzacyjne w Detroit

Już za sekundę początek North American International Auto Show w Detroit. Właśnie pojawiło się nieco więcej detali dotyczących targów.

Targi motoryzacyjne w Detroit
Targi przywitają aż ponad 4.500 dziennikarzy z całego świata oraz mnótwo zwiedzających, którzy będą mieli okazję zobaczyć od 30 do 40 światowych debiutów na rynku motoryzacyjnym. Nowe auta mają pokazać tacy producenci jak Audi, BMW, Chrysler, General Motors, Mercedes, Toyota, Volkswagen, Honda i wielu innych.

- Już zaraz dojdziemy do 10 stycznia, kiedy to drzwi Cobo Center znów się otworzą i 2011 rok będzie kolejnym udanym dla dziennikarzy, rynku motoryzacyjnego oraz publiki. Znów będziemy mieć szeroki wachlarz wystawców od tych, którzy w tym roku zaoferują nowe rozwiązania z dziedziny ochrony środowiska, do tych, którzy pokażą zupełnie nowe modele - mówi Barron Meade, szef 2011 NAIAS.

Przed otwarciem targów dla zwiedzających, czyli 14 stycznia od 6:00 do 21:00, będzie miała miejsce gala charytatywna Charity Preview, na której od 1976 roku uzbierano łącznie 82 miliony dolarów, z których aż 37 zostało zdobytych tylko w przeciągu ostatnich siedmiu lat.

W Detroit będzie miała miejce także wystawa Smarter Living In Michigan, która oczywiście propaguje ekologiczny styl życia w stanie Michigan. Wystawa będzie podzielona na dwie części: w pierwszej będzie wyświetlana prezentacja, w której będą uwidocznione sposoby, poprzez jakie firmy z Michigan chronią środowisko, a na drugiej będą wystawione samochody elektryczne i hybrydowe, którymi odwiedzający będą mieli okazję się przejechać.

Dzień dla mediów przewidziano na 10 stycznia (poniedziałek), podczas którego zaprezentowane zostaną najważniejsze światowe i amerykańskie debiuty. Na drugi dzień prasowy przygotowano prezentacje najnowszych technologii i rozwiązań, które przygotowali najwięksi producenci.

Niektórymi ważnymi wydarzeniami będą: prezentacja nowego Priusa, koncept Kii mający ukazać jej przyszłość, nowa Seria 1 Coupe i Convertible od BMW oraz koncept nowego Civica.

Plan targów:

Dni prasowe: pon-wt (10 i 11 styczeń)
Prezentacje producentów: śr-czw (12 i 13 styczeń)
Akcja charytatywna: piątek 14 stycznia
Dni otwarte dla zwiedzających: (15-23 stycznia)

Podobne wiadomości:

Najmocniejszy Rolls-Royce - Wraith St. James Edition

Najmocniejszy Rolls-Royce - Wraith St. James...

Aktualności 2015-07-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.