mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Genewie najważniejsze!

Targi w Genewie najważniejsze!

Choć do przyszłorocznej wystawy samochodowej w Genewie pozostało jeszcze sporo czasu (ponad cztery miesiące), to już dziś wszyscy liczący się w branży producenci potwierdzili swój udział w targach.

Targi w Genewie najważniejsze!
80. edycja salonu samochodowego w Genewie odbędzie się w dniach 4-14 marca 2010 r. Tradycyjnie już, dwa dni przed otwarciem wystawy dla zwiedzających (2-3 marca) przeznaczone będą dla przedstawicieli prasy.

Absencje, z jakimi borykają się w ostatnich czasach inne najważniejsze targi motoryzacyjne na naszym globie (Frankfurt, Tokio, Detroit), omijają szerokim łukiem twystawę w Genewie. W tym roku w Szwajcarii obecni byli wszyscy najważniejsi producenci, ale już na wrześniowym salonie IAA we Frankfurcie zabrakło kilka ważnych na europejskim rynku koncernów. Po części tłumaczono to tym, że w marcu kryzys w motoryzacji dopiero rozpoczynał się, a we wrześniu panował już na dobre, zmuszając niektórych do oszczędności w postaci nieobecności na wystawie samochodowej.

Czy takie tłumaczenie w pełni oddaje rzeczywistość, trudno powiedzieć. Fakt faktem, że przyszłoroczna edycja salonu w Genewie, choć nikt nie jest w stanie ocenić, czy kryzys się jeszcze pogłębi, czy branża będzie już z niego wychodzić, znowu odbędzie się z udziałem wszystkich najważniejszych, przynajmniej z punktu widzenia Starego Kontynentu.

Swój udział potwierdziły już wszystkie najważniejsze koncerny działające w Europie. Co więcej, pojawić ma się kilka mniej znanych marek z krajów rozwijających się (Chiny, Indie), które powoli przygotowują się do wejścia do Europy. Według organizatorów targów, cała powierzchnia wystawowa w halach Geneva Palexpo jest już zarezerwowana.
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne targi Genewa

Podobne wiadomości:

Opel Meriva - znamy następce

Opel Meriva - znamy następce

Aktualności 2016-11-07

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Aktualności 2016-03-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Dartz Prombron Black Aligator – tuning po łotewsku
Podobno dobrego gustu nie można kupić nawet za największe pieniądze. Jednak całkiem spora suma pieniędzy pozwoli nam kupić coś totalnie bezgustownego. Oto najnowszy samochód od Dartz, który jest potwierdzeniem.