mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Genewie najważniejsze!

Targi w Genewie najważniejsze!

Choć do przyszłorocznej wystawy samochodowej w Genewie pozostało jeszcze sporo czasu (ponad cztery miesiące), to już dziś wszyscy liczący się w branży producenci potwierdzili swój udział w targach.

Targi w Genewie najważniejsze!
80. edycja salonu samochodowego w Genewie odbędzie się w dniach 4-14 marca 2010 r. Tradycyjnie już, dwa dni przed otwarciem wystawy dla zwiedzających (2-3 marca) przeznaczone będą dla przedstawicieli prasy.

Absencje, z jakimi borykają się w ostatnich czasach inne najważniejsze targi motoryzacyjne na naszym globie (Frankfurt, Tokio, Detroit), omijają szerokim łukiem twystawę w Genewie. W tym roku w Szwajcarii obecni byli wszyscy najważniejsi producenci, ale już na wrześniowym salonie IAA we Frankfurcie zabrakło kilka ważnych na europejskim rynku koncernów. Po części tłumaczono to tym, że w marcu kryzys w motoryzacji dopiero rozpoczynał się, a we wrześniu panował już na dobre, zmuszając niektórych do oszczędności w postaci nieobecności na wystawie samochodowej.

Czy takie tłumaczenie w pełni oddaje rzeczywistość, trudno powiedzieć. Fakt faktem, że przyszłoroczna edycja salonu w Genewie, choć nikt nie jest w stanie ocenić, czy kryzys się jeszcze pogłębi, czy branża będzie już z niego wychodzić, znowu odbędzie się z udziałem wszystkich najważniejszych, przynajmniej z punktu widzenia Starego Kontynentu.

Swój udział potwierdziły już wszystkie najważniejsze koncerny działające w Europie. Co więcej, pojawić ma się kilka mniej znanych marek z krajów rozwijających się (Chiny, Indie), które powoli przygotowują się do wejścia do Europy. Według organizatorów targów, cała powierzchnia wystawowa w halach Geneva Palexpo jest już zarezerwowana.
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne targi Genewa

Podobne wiadomości:

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Premiery 2017-02-09

Nissan Micra Bose Personal Edition

Nissan Micra Bose Personal Edition

Premiery 2017-03-11

Bose, to jeden z liderów na rynku zestawów audio. Nissan wraz z Bose zaprezentował specjalną edycję modelu Micra. 

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.