mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Genewie rozpoczęte!

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś i jutro dniami prasowymi rozpoczynają się międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie. Ponad sto światowych i europejskich premier, kilkaset tysięcy zwiedzających i około dziesięciu tysięcy dziennikarzy, w tym przedstawiciele mojeauto.pl - oto największa europejska wystawa samochodowa w pierwszej połowie roku.

Targi w Genewie rozpoczęte!
Po dwóch dniach prasowych (wtorek i środa), od 3 do 13 marca hale wystawowe będą otwarte dla publiczności. Jak zapowiadają organizatorzy wystawy w Genewie, należącej do Top 5 targów motoryzacyjnych na świecie, podczas 81. edycji targów w siedmiu halach wystawowych pojawi się 260 wystawców, ponad 700 marek z 31 krajów i aż 170 światowych i europejskich premier, w tym jak zwykle kilkadziesiąć ekscytujących pojazdów koncepcyjnych.

Tegoroczna edycja targów pokazuje, że kryzys w motoryzacji mamy już chyba całkowicie za sobą. Pojawią się wszyscy najważniejsi gracze z Europy, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych, ale także ci średni oraz niszowi. Nie zabraknie także producentów z innych kontynentów, w tym głównie z Chin oraz Indii, którzy zechcą dopiero wejść na Stary Kontynent.
Większość z pokazanych na stoiskach nowości już wkrótce pojawi się w salonach sprzedaży w krajach Europy, w tym i w Polsce. Warto więc przyjrzeć się dokładnie, jakie nowe auta będą już niedługo dostępne w sprzedaży. Być może znajdziemy w Genewie coś interesującego dla nas.

Targi dla publiczności: 3-13 marca
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: od 10 do 20
sobota - niedziela: od 9 do 19

ceny:
dorośli: 16 CHF
dzieci od 6 do 16 lat oraz emeryci: 9 CHF
bilet grupowy (ponad 20 osób): 11/osobę
50% zniżki po godz. 16

Tematy w artykule: targi Genewa Genewa 2011

Podobne wiadomości:

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Skoda Citigo - Czesi odświeżyli mieszczucha

Premiery 2017-02-09

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Aktualności 2018-02-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.