mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Genewie rozpoczęte!

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś i jutro dniami prasowymi rozpoczynają się międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie. Ponad sto światowych i europejskich premier, kilkaset tysięcy zwiedzających i około dziesięciu tysięcy dziennikarzy, w tym przedstawiciele mojeauto.pl - oto największa europejska wystawa samochodowa w pierwszej połowie roku.

Targi w Genewie rozpoczęte!
Po dwóch dniach prasowych (wtorek i środa), od 3 do 13 marca hale wystawowe będą otwarte dla publiczności. Jak zapowiadają organizatorzy wystawy w Genewie, należącej do Top 5 targów motoryzacyjnych na świecie, podczas 81. edycji targów w siedmiu halach wystawowych pojawi się 260 wystawców, ponad 700 marek z 31 krajów i aż 170 światowych i europejskich premier, w tym jak zwykle kilkadziesiąć ekscytujących pojazdów koncepcyjnych.

Tegoroczna edycja targów pokazuje, że kryzys w motoryzacji mamy już chyba całkowicie za sobą. Pojawią się wszyscy najważniejsi gracze z Europy, Japonii oraz Stanów Zjednoczonych, ale także ci średni oraz niszowi. Nie zabraknie także producentów z innych kontynentów, w tym głównie z Chin oraz Indii, którzy zechcą dopiero wejść na Stary Kontynent.
Większość z pokazanych na stoiskach nowości już wkrótce pojawi się w salonach sprzedaży w krajach Europy, w tym i w Polsce. Warto więc przyjrzeć się dokładnie, jakie nowe auta będą już niedługo dostępne w sprzedaży. Być może znajdziemy w Genewie coś interesującego dla nas.

Targi dla publiczności: 3-13 marca
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: od 10 do 20
sobota - niedziela: od 9 do 19

ceny:
dorośli: 16 CHF
dzieci od 6 do 16 lat oraz emeryci: 9 CHF
bilet grupowy (ponad 20 osób): 11/osobę
50% zniżki po godz. 16

Tematy w artykule: targi Genewa Genewa 2011

Podobne wiadomości:

Opel Meriva - znamy następce

Opel Meriva - znamy następce

Aktualności 2016-11-07

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Genewa 2016 ruszyła na dobre!

Aktualności 2016-03-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie
Japoński producent przedstawił szkic Yarisa, który jest zapowiedzią sportowej wersji tego modelu. Na rynku samochód będzie konkurentem m.in. Forda Fiesty ST.