mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w LA pod koniec roku

Targi w LA pod koniec roku

Organizatorzy Los Angeles Auto Show przesuwają od 2007 roku termin trwania wystawy ze stycznia na przełom listopada i grudnia.

Decyzja została podjęta za namową firmy public relation Rogers & Associates, która jest odpowiedzialna za stronę medialną targów, i ma spowodować wzrost zainteresowania targami oraz podnieść ich rangę.
 
Wystawa w 2006 roku zaplanowana jest jeszcze według starej formuły. Dni dla prasy przewidzane są na  4-5 stycznia, a publiczność będzie mogła odwiedzać wystawę od 6 do 15 stycznia. W roku 2007 obowiązywać już będzie nowy harmonogram, część otwarta targów przewidziana jest od 1 do 10 grudnia a część dla prasy na 29-30 listopada .
 
"Przesunięcie targów na listopad pozwoli zagospodarować pusty okres kalendarzowy na rynku wystawienniczym i da świetną okazję producentom do zaprezentowania nowych modeli w okresie przedświątecznym" czytamy w wydanym oświadczeniu organizatorów.
 
Zmiana terminu odbywania się LA Auto Show była długo oczekiwana przez branżę motoryzacyjną i jej ogłoszenie wywołało pozytywne reakcje w środowisku, któremu poprzednia formuła była nie na ręke. Niefortunna była przede wszystkim data, która przypadała tuż po okresie świąteczno-noworocznym i pokrywała się częściowo z wystawą w Detroit. Jak widać ponad 5 tys. km odległości pomiędzy oboma miastami to za mało, by dwie imprezy ze sobą nie kolidowały.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.