mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Paryżu rozpoczęte

Targi w Paryżu rozpoczęte

Dziś drogi fanów czterech kółek, dziennikarzy oraz producentów z branży moto spotykają się w Paryżu. Rusza Mondial de l'Automobile, czyli jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystaw samochodowych w Europie. Nie mogło na niej zabraknąć i przedstawiciela mojeauto.pl.

Targi w Paryżu rozpoczęte
Genewa, Frankfurt oraz właśnie Paryż - te trzy europejskie miasta raz na jakiś czas przyciągają spojrzenia wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą motoryzacją. Nie można jednoznacznie stwierdzić, która z powyższej trójki wystaw samochodowych jest najważniejsza. Warto jednak dodać, że targi paryskie w 2012 roku zanotowały rekordową frekwencję - 1.231.416 osób pojawiło się na targach - przebijając najlepsze wyniki Genewy oraz Frankfurtu.

Marcowe targi w Genewie oraz jesienne wystawy we Frankfurcie oraz Paryżu, odbywające się naprzemiennie - w Paryżu w lata parzyste, we Frankfurcie w nieparzyste - są miejscem niezliczonej liczby premier - światowych oraz europejskich, modeli produkcyjnych oraz konceptów, a także przedstawicieli wszystkich segmentów rynkowych.

Również w tym roku w Paryżu możemy się spodziewać prawdziwego wysypu nowości. I to ważnych z punktu widzenia europejskiego rynku motoryzacyjnego. Nie, nie będziemy teraz wymieniać tych premier. Zajęłoby to nam zbyt dużo czasu, a poza tym już pisaliśmy kilka dni temu o największych gwiazdach targów w Paryżu.

Zapraszamy zatem do wirtualnej wędrówki po tegorocznych targach Mondial de l'Automobile na naszych stronach. Znajdziecie u nas najświeższe informacje, wiele zdjęć, a także filmów prezentujących tegoroczne paryski nowości.

A jeśli nie możecie się już doczekać, przypominamy, jak to było w Paryżu w 2012 roku.
Tematy w artykule: Paryż targi w Paryżu

Podobne wiadomości:

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna...

Samochody luksusowe 2016-09-13

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Paryż Motor Show 2016 - najciekawsze premiery

Premiery 2016-10-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.