mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Targi w Paryżu rozpoczęte

Targi w Paryżu rozpoczęte

Dziś drogi fanów czterech kółek, dziennikarzy oraz producentów z branży moto spotykają się w Paryżu. Rusza Mondial de l'Automobile, czyli jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystaw samochodowych w Europie. Nie mogło na niej zabraknąć i przedstawiciela mojeauto.pl.

Targi w Paryżu rozpoczęte
Genewa, Frankfurt oraz właśnie Paryż - te trzy europejskie miasta raz na jakiś czas przyciągają spojrzenia wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętą motoryzacją. Nie można jednoznacznie stwierdzić, która z powyższej trójki wystaw samochodowych jest najważniejsza. Warto jednak dodać, że targi paryskie w 2012 roku zanotowały rekordową frekwencję - 1.231.416 osób pojawiło się na targach - przebijając najlepsze wyniki Genewy oraz Frankfurtu.

Marcowe targi w Genewie oraz jesienne wystawy we Frankfurcie oraz Paryżu, odbywające się naprzemiennie - w Paryżu w lata parzyste, we Frankfurcie w nieparzyste - są miejscem niezliczonej liczby premier - światowych oraz europejskich, modeli produkcyjnych oraz konceptów, a także przedstawicieli wszystkich segmentów rynkowych.

Również w tym roku w Paryżu możemy się spodziewać prawdziwego wysypu nowości. I to ważnych z punktu widzenia europejskiego rynku motoryzacyjnego. Nie, nie będziemy teraz wymieniać tych premier. Zajęłoby to nam zbyt dużo czasu, a poza tym już pisaliśmy kilka dni temu o największych gwiazdach targów w Paryżu.

Zapraszamy zatem do wirtualnej wędrówki po tegorocznych targach Mondial de l'Automobile na naszych stronach. Znajdziecie u nas najświeższe informacje, wiele zdjęć, a także filmów prezentujących tegoroczne paryski nowości.

A jeśli nie możecie się już doczekać, przypominamy, jak to było w Paryżu w 2012 roku.
Tematy w artykule: Paryż targi w Paryżu

Podobne wiadomości:

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed...

Aktualności 2016-09-23

Lexus UX Concept - nietuzinkowe wnętrze

Lexus UX Concept - nietuzinkowe wnętrze

Aktualności 2016-09-23

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.